Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy egy tanár...

Miért van az, hogy egy tanár bármit megtehet?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én múlt héten keddtől-csütörtökig hiányoztam , pénteken már voltam. A többiek kedden irodalomból témazárót írtak, pénteken közli velem a tanár, hogy nekem hétfőn azaz holnap kell bepótolnom a dolgozatot.

Egy betűt nem tanultam rá, gondolkodom, hogy bemenjek e. Most őszintén, ki tanul hétvégen? Beteg voltam, erre a tanárnő egyből közli első nap, hogy megkell írnom következő órán a dolgozatot? Hát a pofám leszakad! Sok tanár van akit kedvelek, de őt rühellem. Pikkel rám, mindig egyest ad, órán is folyton rám szól, hogy maradjak csendben, ne hangoskodjak, meg osztogatja a szaktanárikat meg feleltet már a tökön teli van. Miért hiszi azt, hogy azért mert ő a tanár bármit megtehet?


2019. nov. 17. 21:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskola?
2019. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá teszek, hogy ennek a tanárnak az órái nagyon egyhangúak, nagyon komor és nem visz semmi színt az órákba. Van sok tanár aki poénkodik velünk, úgy bánik velünk mint a haverjaival stb. Ja és még annyi, hogy van egy nyomorék fiú az osztályban akit mindenki de az említett tanárnak meg ő a kedvence, folyton babusgatja stb. Pedig még sok tanár is utálja őt és jól szórakozik velünk azon, hogy pl felelésnél hogyan szerencsétlenkedik.
2019. nov. 17. 21:32
 3/23 A kérdező kommentje:
*nyomorék fiú az osztályban akit mindenki utál
2019. nov. 17. 21:33
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Hat sztem pont megerdemled amugy.
2019. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
A szabál az szabál! Majd ha te leszel tanár, más oldalról fogod látni. Ha beteg voltál, az nem jelenti azt, hogy nem kell tanulnod. Vagy beszedsz egy egyest és az élet megy tovább.
2019. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
amekkira pofad van en is szivatnalak nonstop. utalom az ilyen kis bekepzelt diakokat.
2019. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ki az, aki tanul hétvégén?"

Pont hogy hétvégén van sok időd tanulni, nem vagy olyan fáradt, jobban be tudod osztani az időd. Simán meg lehetett tanulni, meg aztán sejtheted, hogy nem fog neked 1 hét haladékot adni. Attól hogy hiányoztál, a lemaradást még pótolmod kell.

2019. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Kaptál egy egész hétvégét felkészülni. Meg betegség ideje alatt is lehet tanulgatni. Remélhetőleg nem volt halálos.
2019. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az a normális, hogy ha lemaradsz a dolgozatról a következő órán pótlod amikor jelen vagy.


Nálunk mindig is ez volt. Igaz 2 éve érettségiztem, de nem hiszem hogy azóta sokat változott volna.

2019. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Egy ilyen tanár nekem ne dirigáljon
2019. nov. 17. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!