Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon utalok suliba járni...

Nagyon utalok suliba járni mit csináljak? Egesznap csak szenvedek

Figyelt kérdés

Nem érdekel ez a szak. Ha tanulok nem jegyzek meg semmit, mert nem érdekel.

Másik suliba nem engednek a szüleim mert mind messze van sokat kell utazni és egyedül meg korán kell kelni nagyon.

Már 2.os vagyok de már nagyon meguntam tavaly még jobb volt mert egy másik tanárral voltunk gyakorlaton. Akivel most vagyunk mindenbe bele köt direkt.

Ma már nem mentem suliba ezen a héten én már nem is megyek.

És olyan rossz hogy a szüleim is csak veszekednek ha nem megyek de mit csináljak én nem akarok egesznap ott szenvedni.. Tegnap is egesznap csak sírtam volna suliba is alig vártam hogy haza erjek


2019. dec. 4. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Robbantsd fel
2019. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Szépen csomagolj össze és menj másik városba. Munka mellett eltartod magad, elvégzed a sulit és ennyi. Nem a szüleid döntenek, hogy Te mit kezdj az életeddel, max adhatnak hozzá tanácsot. Ha majd dolgozni kezdesz se mondják azt, hogy arra a munkahelyre nem küldheted be az önéletrajzod, mert messze van tőlük.
2019. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2# tesómmal pont ezt teszik. Akart menni innen messzebb dolgozni és annyira mondták neki hogy ne meg hogy majd hol fog lakni.. Már nem is akar menni oda.

De itt tényleg nincs semmi kis falu..

2019. dec. 4. 09:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismétlem, költözz el. Keress másik városba munkát és fősulit. Tesódnak is ajánlom.
2019. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi ez, egyetem?

Titokban nem tudsz szakot váltani?

2019. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jajj nem egyetem.

Meg csak 17 vagyok

2019. dec. 4. 10:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz? És mi érdekelne? Mert ha semmi nem érdekel akkor felesleges ugrálni a középiskolák közt. Csak akkor van értelme váltani ha olyan helyre mész ami tényleg érdekel. Balfsz tanár is mindenhol van. Szóval ilyen emberek mindenhol vannak. Munkahelyeken is lesznek. Szóval legyél majd fönök vagy fogadd el ezt. Szóval csak nyomós indokkal érdemes váltani, különben máshol is így jársz. Am nem egy nagy dolog egy középiskola. Akkor is könnyen ki lehet végezni ha nem érdekel. Addig meg legalább kitalálhatod mit is akarsz valójában.
2019. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha szakmát tanulsz és átmész máshova akkor lehet újra kell kezdened az egészet. Buksz mindent. De ugye nem írtad hogy milyen suli, de ez is megtörténhet.
2019. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaa, értem. Még ez az éved van, meg még egy? Ezt valahogy szerintem húzd ki, utáni menj érettségire, feltéve ha ez a képzés nem ad alapból.
2019. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Töltsd be a 18-at, keress munkát, költözz el, aztán jöjj rá te is, mennyivel egyszerűbb lett volna a szülői háznál elvégezni a sulit úgy, hogy semmi más dolgod nincs.
2019. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!