Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon utalok suliba járni...

Nagyon utalok suliba járni mit csináljak? Egesznap csak szenvedek

Figyelt kérdés

Nem érdekel ez a szak. Ha tanulok nem jegyzek meg semmit, mert nem érdekel.

Másik suliba nem engednek a szüleim mert mind messze van sokat kell utazni és egyedül meg korán kell kelni nagyon.

Már 2.os vagyok de már nagyon meguntam tavaly még jobb volt mert egy másik tanárral voltunk gyakorlaton. Akivel most vagyunk mindenbe bele köt direkt.

Ma már nem mentem suliba ezen a héten én már nem is megyek.

És olyan rossz hogy a szüleim is csak veszekednek ha nem megyek de mit csináljak én nem akarok egesznap ott szenvedni.. Tegnap is egesznap csak sírtam volna suliba is alig vártam hogy haza erjek


2019. dec. 4. 09:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Suliba minden gyerek utál járni kivétel nélkül, sajnos ez egy szükséges rossz a mi civilizációnkban... ha nincs iskolád, akkor egész életedben egy biorobot rabszolga leszel éhbérért gürizhetsz... ha egyáltalán kapsz munkát...

Ha a szakma nem is érdekel amit tanulsz, válassz ki 1-2tantárgyat, amit szívesen tanulsz, és azokat tanuld.

A többiből meg elég az átmenő jegy is... így ha vége lesz ennek a sulinak, tudsz majd építeni arra ami érdekel... én pl középsuliban totálisan vakvágányra futottam, egyáltalán nem érdekelt a szakma amire felvettek... (útépítő technikus)

Ellenben imádtam a fizikát, köszönhetően jó tanarom volt, szerettem csak nem értettem a kémiát, elviseltem a matekot, éltem haltam az informatikáért...

11.ben fizika 5, kémia 3, matek 4, info 5, minden másból megbuktam...

Második 11ben :) fizika 5, kémia 5, matek 5, info 5, többi tantárgyból 3átlag...

12. Meg gyakorlatilag az érettségire felkészülésről szól... meglett az érettségi, mentem is pécsre informatikai mérnöknek, ott pedig koleszos voltam, amitől dokan ódzkodnak, meg manapság a saját albérlet a menő... de én mondom, a kpleszos éveim voltak életem csúcspontja... rengeteget buliztunk, dugtunk, még orgiába is belecseppentem egy szilveszter alkalmával...

Ma meg van egy szakmám, amit imádok a mai napig... ez a hobbim is, és nem mellesleg a magyar átlaghoz képest, magyarországi munkával, 6-7* annyit keresek mint az átlag.

2019. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!