Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit vegyek karácsonyra az...

Mit vegyek karácsonyra az ének tanáromnak?

Figyelt kérdés
Magán tanárom nem rég tanít de nagyon megszerettem. Mit vegyek neki karácsonyra? Szeretném kifejezni a köszönetemet de nincs ötletem.
2019. dec. 6. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ő nem fog adni semmit szerintem :D de ha csak egy nagy 1000 Ft-os milkacsokit adsz neki azt nagyon szeretik a nők általában. És ha nagyobb dolgot vennél akkor rosszul érezné magát mert hát miért veszel te neki ajándékot és ő amúgy sem készült semmivel. :D
2019. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tanárnak én általában valami kis apróságot szoktam adni, mint egy kis gesztus. Vagy egy fenyődíszt, vagy csokit/bonbont vagy ha nagyobbat akarsz valami italt bár ez attól függ hány éves vagy Italt már inkább 15-16 és a fölött szokás adni
2019. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Kottásfüzetet.
2019. dec. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit. A karácsony elsősorban családi ünnep - vallási köntösben.
2019. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hang villát. :)
2019. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hangvillája biztos van. :) Szerintem valami karácsonyit: karácsonydísz (asztalidísz, vagy fára való), gyertya (illatgyertya), gyertyatartó, édesség (akár karácsonyi), vagy állíthatsz össze egy kis csomagot, amibe pl. ezek vannak. Attól függ, mennyit szánsz rá.

Esetleg felénekelhetsz egy karácsonyi dalt, és lejátszhatod neki (ettől én tutira meghatódnék), elküldheted e-mailben neki.

Vannak jópofa ajándéktárgyak is, amik zenével kapcsolatosak, ha budapesti vagy, biztos van a belvárosban ilyesmi volt: gyertya, amin hangjegyek vannak, vagy kottás esernyő, ilyesmi.

Szerintem eleve az, hogy adsz valamit, a gesztus nagyon szép dolog, örülni fog bárminek!

(Én évekkel ezelőtt, mikor zongorát tanítottam, a kis tanítványom maga készített gyertyatartót, kicsit csálé lett, de annyira jólesett, imádom, megvan a mai napig, nagyon meghatódtam!)

2019. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!