Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

A tanár sokat hiányzott ezért legutolsó órán írtuk a ZH-t.De azt mondta akinek nem lesz meg az januárban bejöhet javítani.Én nem éreztem,hogy rosszul sikerülne,nagyrészt tudtam.


Azóta nem volt óra és eredményt nem kaptam.

Csoporttársam már igen és aláírást is.Nekem nincs meg az aláírásom sem.Nem sikerült a ZH?Arról is kellett volna értesíteni nem?

Írtam a tanárnak több emailt de nem válaszolt.

Mi van ilyenkor?

Ráépülős tárgy szóval ha nem kapom meg az aláírást,csúszni fogok?



2019. dec. 30. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valszeg nem, úgyhogy készülj! 🙂
2019. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a bukásra?
2019. dec. 30. 01:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Gondolom nem úgy értette, hogy december végéig meglesz az eredmény éás január 2-tól már mehettek is vizsgázni. Gondolom január 1. vagy 2. hetében szépen kiküldi az eredményeket vagy beírja a Neptunba vagy nem tudom mit hazsnáltok és utána eldönttek.


Nagyon ritkán csinálnak olyat, hogy ráépülős tárgyakat te felvehess, de nem lehetetlen. Van olyan opció, hogy XXX tárgy kettőt meghirdetik második félévben, de te nem veszed fel, mert XXX tárgy egyből megbuktál. Ebben az esetben csak bejársz XXX tárgy kettőre, ha a tanár olyan jófej igazolást ad, hogy ezt elvégezted, majd a rendszerben, amikor hivatalosan is fel tudod venni, mert elvégezted XXX tárgy egyet, akkor már nem kell bejárnod az órára.


De ez tényleg ritka.


Abba is fontos belegondolni, hogy a tanár is emberből van, vakációzik, utazik, lehet még nincs a toppon, írtad is hogy sokat hiányzott, valószínűleg ki se javította még a ZH-kat. Nálunk is vol amikor heteket vártunk gyomorgörcsben a tanárra, ők is elfoglalt emberek.

2019. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Igen,csak az a gond,hogy a csoporttàrsamnak már megvan a ZH eredmény meg az aláírás is

Az enyémet meg nem javította ki?

2019. dec. 30. 12:45
 5/13 A kérdező kommentje:

De igen,úgy van hogy van második félévben a II. szóval azt nem tudom hogy felvehetem e így..


Amúgy meg nem is kimondottan nehéz tárgy szóval nagy szívás lenne ilyen miatt megbukni

2019. dec. 30. 12:46
 6/13 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy vannak tanárok akik kijavítanak egy ZH-t és írják is be a jegyet, aztán javítják a következőt. Lehet ez. Vagy lehet az, hogy Először mindent kijavít aztán névsorrendben elkezdi felrakosgatni a jegyeket az összes tanulónak az összes órájáról és így valahogy elakadt. Bár nem tudom, a listában ő van előbb vagy Te.


Én azt mondanám, várd, hogy lecsengjen a Szilveszter és az új év és mondjuk 2-án próbáld meg újra. Ha nem reagál akkor meg 6-án. Ha arra sem, akkor meg próbáld megtudni, mikor van az egyetemen (más vizsga) és akkor menj be személyesen és beszéld meg vele.

2019. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom felvenni sem a vizsgát mert nincs aláírásom.Amúgy 10.-ére van kiírva.


De azt mondta,hogy január 3.-án van javitási lehetőség akinek nem lett meg a ZH-ja.Az meg most péntek.Én meg azt se tudom meglett e és kell e menni vagy nem.

Illetve 10.-én van mégegy.

2019. dec. 30. 13:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyi, ha ő azt mondtas, értesít titeket és január 3-ig van javítási lehetőség és nem igen küldi a jegyet, nem aggódnék. Ha megbuktál volna, akkor csak küldött volna mail-t. Emiatt és azért is, mert írod, hogy úgy érzed, jól ment a ZH, nem aggódnék. Olyant se várhat el a tanár, hogy Te magadtól tudd, hogy megbuktál e vagy sem, szóval biztos nem úgy néz ki, hogy ki se kommunikálja az elégtelen érdemjegyet, majd megbuktat - ez már az a kategória lenne, amivel mehetnél a dékánhoz, szerintem.
2019. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenesetre írod, hogy 10-én van a vizsga. Készülj fel rá, menj el és mielőtt elkezded yírni, szólj, hogy nem írta be az aláírást és tulajdonképpen írtál email-t. Ha jól értelmeztem, az aláíást a ZH javításával meg lehet szerezni január 3-ig, de akár január 10-én is.
2019. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De nem tudok bemenni vizsgázni,mert jelentkezni se tudok rá,a jelenléti íven sem lesz rajt a nevem.


Remélem ír a napokban

2019. dec. 30. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!