Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

A tanár sokat hiányzott ezért legutolsó órán írtuk a ZH-t.De azt mondta akinek nem lesz meg az januárban bejöhet javítani.Én nem éreztem,hogy rosszul sikerülne,nagyrészt tudtam.


Azóta nem volt óra és eredményt nem kaptam.

Csoporttársam már igen és aláírást is.Nekem nincs meg az aláírásom sem.Nem sikerült a ZH?Arról is kellett volna értesíteni nem?

Írtam a tanárnak több emailt de nem válaszolt.

Mi van ilyenkor?

Ráépülős tárgy szóval ha nem kapom meg az aláírást,csúszni fogok?



2019. dec. 30. 01:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írjál minden elérhetőségére, amit megosztott a neten.

Utána mondjuk a tanszéknek, a höknek vagy más a tantárgyhoz köthető személynek.

Igen az eléggé zavaró, hogy másnak már beírta. Lehet, hogy téged véletlenül kihagyott.

Szemét hozzáállás, hogy húzza az időt és pofátlanul még az aláírást se írta be.

2019. dec. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Attóo, hogy maga a rendszer nem engedi felvenni a vizsgát még el tudsz rá menni. Utána majd a fejéhez kap esetleg, hogy elfelejtette beírni és elintézi a többit Te meg vizsgázhatsz.


Az email nem jelent semmit; nekem is volt egy tanárom. Kb 3 email-t küldtem neki és annyit nem írt vissza, hogy dögöljek meg. Amikor meg legközelebb találkoztunk meg mondta is, hogy olvasta az emaileket. Bár az úgy volt igazából, hogy valamit prezentálnom kellett volna, de kérdésem akadt és nem reagált, szóval a saját elképzelésem/tudásom szerint csináltam meg. Utána odamentem óra előtt (előttünk egy másik csoporttal volt órája és pont volt egy ebédszünet, aminek az elején elkaptam), bemutatni a pasinak az eredményt. MINDENKI előtt, aki a teremben maradt még, ordított, hogy a prezentacióm egy kaka (pont amiatt, a rész miatt, amit nem értettem) meg, hogy én lövöldözöm neki a maileket, meg mit képzelek magamról, stb, stb. mindenki, aki a folyosón volt vagy még a teremben, hallotta... "jó fej volt", következő órán előadhattam.


Szóval ezeket jobb élőben elintézni, mert ki tudja a tanár mennyirebaszikválaszolni...

2019. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem írja be a jegyet, az az ő hibája lesz, szóval bukó esetén kötelessége a javítási lehetőséget neked is biztosítani egy külön időpontban. Legalábbis én nem hagynám annyiban, ha esetleg ez áll fenn.

De az a biztos szerintem, hogy megnézed, mikor van fogadóórája, és bemész személyesen.

2019. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!