Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon ciki, hogy én nem...

Nagyon ciki, hogy én nem megyek bulizni, ezért ki is közösítenek. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Nem akarok bulizni menni, nekem nem jön be a /talajrészegre isszuk magunkat és utána a hányásunkban fekszünk az árokban/ társaság. Tudom, emrt látom a képeket az osztálycsoportban, már most is 3000 mondatnyi értelmetlen szöveg a részeg osztálytársaimtól.


Az ofőm is látja, hogy nem kedvelem őket, nem vagyok velük, egyszer ofőin mondta mindenki előtt, hogy figyeljenek kicsit rám is, hívjátok el valahova, had örüljön. Nem mondhatom midnkei előtt, hogy nem akarok menni, de utána is ciki volt, mert arról beszéltek, hogy húdegáz, az ofő kéri, hogy eljöhessen buliba.


Pedig utálom mindet, hányok tőlük. Középszerű senkik, tudásuk nulla, csak inni tudnak. És engem csesztetnek, mert már megvan a 2. millióm. Pedig ők verik el a pénzüket cigire piára és sajnos drogra is. Látom mi történik, havi 50 ezret költenek kb erre. Én meg ugye elrakom, semmire nem költök, megvetetem a szüleimmel. így már 18 évesen lesz pénzem kocsira és vizsgákra.


Egyszerűen csak azt akarom, hogy fogadjanak el emberként az iskolában. Semmit nem akarok. nem akarok barátokat, semmi nem kell, csak ne piszkáljanak már folyton.


17/f vagyok, 11.-es


2019. dec. 31. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh, azért az jó szar osztályközösség lehet. Engem sosem csesztetnek/csesztettek emiatt, pedig nehogy azt hidd ,hogy valami nagyin menő elitt suliba járok vagy ilyesmi.

Sajnálom ,hogy ilyen közösségbe kerültél be.

19/L

2019. dec. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%

És engem csesztetnek, mert már megvan a 2. millióm. Pedig ők verik el a pénzüket cigire piára és sajnos drogra is. Látom mi történik, havi 50 ezret költenek kb erre. Én meg ugye elrakom, semmire nem költök, megvetetem a szüleimmel. így már 18 évesen lesz pénzem kocsira és vizsgákra



Apuci pénzére nem érdemes büszkének lenni! 🤣 🤣


Nagyon nem vagy szimpi, te kis csimpi! Ha utálnak, oka van. Nem kell szeretni mindenkit, de azért könnyebb átvészelni a sulit,ha van egy kettő barátod. Nekem is volt ilyen osztálytársam, igazi fennhéjázó nyomi volt, most orvos, mondta volt osztálytársam, akinek anyukáját műtötték abban a kórházban, ahol dolgozik. Azért tegyük hozzá, hogy tanári nyomásra fürdött le hetente egyszer a kedves osztálytárs. Ilyen orvost az ellenségnek sem kívánok.


Visszatérve rád, lehet verni a mellkasod, mennyivel jobb vagy (pedig nem), de szíved mélyén tudod, hogy kimaradsz sok mindenből.

2019. dec. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
És miből is marad ki? :D
2020. jan. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Igen, szegény kimarad egy rakat primitív, bunkó, hülyegyerek társaságából. :-D
2020. jan. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2-es. Nem kell apuci pénze. Dolgozom este a mekiben! És még máshol is délután. De arról nem kell tudnod. 3 év alatt 2 misi.. ne vicceljünk már. A jobbjának két nap és megvan ennyi. :) Ezzel nem segítettél..
2020. jan. 1. 00:22
 6/17 A kérdező kommentje:
Aha sokmindenből kimaradok. Ok viccelődnek, mert barátok. de min is? a másikon. Mindig ez megy. Isznak isznak és isznak. Nap közben kilógnak a suliból cigizni.
2020. jan. 1. 00:23
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fenhéjázó. Épp, hogy csöndes vagyok, nem érdekelnek a többiek, nem is osztok meg velük semmit. De néhány dolog úgyis kitudódik..
2020. jan. 1. 00:25
 8/17 A kérdező kommentje:
4-es és igazad is van. Azok a gyerekek olyan alja nép.. Menőznek, hogy úú ők tudtak 2000 Ft-ot költeni hamis tommy hilfiger pulcsira, guess cipőre. Tudásuk nulla, 2-3 ra állnak átlagosan. Én 5-re csak úgy megjegyzem. 4-es vagyok 2 tantárgyból. És amúgy kíváncsi vagyok, hogy amikor ők menőznek a kamucuccaikkal, akkor, ha megmutatom, hogy én mire tudok költeni, akkor néznének. De akkor is én lennék a hülye.
2020. jan. 1. 00:28
 9/17 A kérdező kommentje:
basszuus kiamradt pár szó. a megvetetem a szüleimmel előtt ez állt volna: ami olyan dolog, kis apróság, azt....
2020. jan. 1. 00:29
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Miből maradsz ki? A giminek nem a csendes túlélésről meg a "mindenki hagyjon békén" viselkedésről kellene, hogy szóljon! Nem mondom, hogy életre szóló barátságokat kötsz tuti, de nekem is vannak gimis közeli barátaim a mai napig is :) nem hiszem, hogy az összes osztály - és évfolyamtársad drogos partiállat! :) szerintem a bulik hozzátartoznak a gimis, egyetemista évekhez, hát van, hogy kicsit durvábbra sikeredik, de ez van! A jó sztorik nem a salátaevéssel kezdődnek.


A 2000 ft-os hilfiger, meg mindenki rosszabb tanuló nálad stb szöveg miatt szerintem is eléggé lenézel másokat, valószínű te is tehetsz arról, hogy nem kedvelnek téged. Amit tehetsz:folytataod így, leérettségizel és viszontlángos!, vagy megpróbálsz nyitni mások felé és majd meglátod. :) a lényeg, hogy te érezd jól magad a bőrödben, de a kérdésed alapján neked ez nagyon rosszul esik (akkor is, ha tagadod)

2020. jan. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!