Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt egy verekedésem. Kinek...

Volt egy verekedésem. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Szünet előtt nekimentem az osztálytársamnak. Az osztálytársam azt hiszi, hogy ő a világ közepe és a folyosón 3 lánnyal beszélgetett, mire én odamentem és nyakon vágtam, ő visszaütött és bunyó alakult ki. A többiek csak néztek minket, nagy tömeg gyűlt össze és mindenki éljenzett, majd megjött a tanár akivel óránk volt és azt mondta, hogy ezt elmondja az igazgatónak. Tartok tőle, figyelmeztető lesz belőle. Azért mentem neki, mert én az a típus vagyok akinek mindig verekednie kellett azért, hogy legyen. Beakartam bízonyítani a lányoknak, hogy nem vagyok nyuszi muszi.

2020. jan. 1. 19:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor egy utolsó gyökér vagy.
2020. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus gyoker paraszt vagy.
2020. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem te nem csak irigy vagy, hanem még hülye is. Az előélet nem mentség, alkalmazkodni tudni kéne, szóval van hova fejlődnöd.
2020. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mint nőnemű mondom, ez nem menő, hanem ciki a lányok szemében.
2020. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ilyen az élet, ütni kell.
2020. jan. 1. 20:34
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora kamu. 😄😄😄
2020. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hülye vagy,szimplán.Annyi az egész hogy a lányoknak bejön az ilyen viselkedés.Náluk szereztél egy jó pontot.
2020. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"a folyosón 3 lánnyal beszélgetett, mire én odamentem és nyakon vágtam"


Ebben az esetben Te vagy a ludas. Azzal, hogy 3 lánnyal beszélgetett alapból nem provokálta ki a verekedést, a másik meg, hogy nem verekedéssel kell megoldani a dolgokat.

2020. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs hogy valaki ekkora tuskó legyen... mit ártott neked azzal hogy beszélgetett? Hiába vagy betegesen féltékeny és agresszív, a verekedés semmire nem megoldás.
2020. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"mire én odamentem és nyakon vágtam

Kinek van igaza"


🤣😂🤣



Ilyen az élet, ütni kell.

- Ha ezt tudod, így gondolod, akkor meg minek kérdezed meg, hogy "Kinek van igaza"?

2020. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!