Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet valaki 16 évesen ennyire...

Lehet valaki 16 évesen ennyire buta?

Figyelt kérdés

Kinéz magának egy fiút (buszon, suliba, stb.), ráír és rögtön szerelmes lesz. Aztán pár nap/hét múlva ír neki egy jó hosszú üzenetet, ahol leírja, hogy mennyire szereti, és napra meg percre pontosan leírja, mikor mit csináltak, mikor mit írt neki, amitől boldognak érezte magát.

És csodàlkozik, hogy egyik fiú se áll szóba vele.

Már általánosba is osztálytársak voltunk, 7-edikbe is ezt csinálta, de ez durvább volt: azt írta az egyik 8-adikos fiúnak, hogy meghal, ha nem lehetnek együtt, meg ilyenek.


Egyébként nem egy szép lány, a felső állkapcsa teljesen előre van csúszva, és nagyon elől vannak a fogai. Hossszú, szőke haja van, ami szinte állandóan zsíros.


Nem mondom, hogy én szebb vagyok, vagy ilyesmi.


De szerintetek ez normális?



2020. jan. 5. 13:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyszer volt neki kapcsolata, de az is csak úgy, hogy neten összeismerkedett egy fiúval, élőben nem találkoztak.
2020. jan. 5. 13:37
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális. De lehet, hogy ő ezt látta.
2020. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális..
2020. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Éretlen.
2020. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez van, ha valaki családi romantikus vígjátékokon szocializálódik, és onnan tanulja meg mi a szerelem.

Nagyon szomprú, de nem igazán lehet vele mit kezdeni.

2020. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Miért foglalkozol vele ilyen sokat? És nekünk mi közünk ehhez? Te magadban már úgy is eldöntötted, hogy nem normális, tőlünk vársz megerősítést? Szánalmas vagy, hogy itt kipletykálod az osztálytársadat.
2020. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem normális, én is ismerek ilyen lányt. Mindenáron szeretne magának pasit,volt, hogy 1 nap több fiúra is ráírt.

Ha szerencséje van kinövi (vagy nem) Ha a barátnőd,akkor sajnállak, feltételezem hogy téged is a folyamatos epekedéseivel terhel.

2020. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát... Hülyeség amit csinál, de nincs vele baj, mert csak egy kamasz. Annó én is beleszerettem halálosan minden második csetpartnerbe. :)

Majd kinövi.

2020. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Az a kérdés, neked miért savanyú a szőlő?
2020. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem buta. Lehet, hogy személyiségzavara van, vagy ilyesmi. Valószínűleg ő maga is szenved ettől.
2020. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!