Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bolond az a tanár aki egy...

Bolond az a tanár aki egy diákra rábízza a táskáját benne mindenével? Pénz mobil iratok lakáskulcs?

Figyelt kérdés

Tanár leküldi a diákot óráról hogy jaj lenn hagytam a tanáriban a táskám hozd már fel.

Azt most hagyjuk hogy a diák elvileg be se léphetne a tanáriba, ez most mellékes.

De ott van tizenéves Pistike kezében egy táska benne pénztárca mobil iratok személyi jogsi lakáskulcs kocsikulcs mobil. és viszi az épület egyik végéből a másikba mely idő alatt azt csinál a táskával amit akar.


Nem tudom lehet én vagyok paranoid de én soha egy percre se bíznám senkire a táskámat. De senkire még arra se akit 20 éve ismerek.

(saját közvetlen családtagok kivételek)


2020. jan. 13. 11:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hát én meg nem adok esélyt ill lehetőséget senkinek mert sose lehet tudni miből lesz a cserebogár.... inkább nem bízok senkire semmit így csalódás se érhet. Azért 30 elmúltam eddig bejött ez a taktika.

Se szerelemben se egyébben csalódás nem ért: mert esélyt se adtam soha senkinek hogy kárt okozzon nekem (érzelmi vagy fizikai vagy anyagi kár)

2020. jan. 13. 12:02
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Előbb fog egy munkatárs kutatni a táskádban, mint egy diák, akit leküldtek érte. :)

Ettől függetlenül én - amikor még tanár voltam - egyszer sem hozattam oda a táskámat sem diákkal, sem mással. Ami kellett az órára, azt vittem magammal, de egyébként ritka eset, hogy valami pont a táskámból kellene. De ha netán mégis megtörténne, akkor olyan diákot kérnék meg, aki megbízható. Nem minden diák gazember ám! Van, aki megtiszteltetésnek érzi, ha segíthet egy tanárnak. Egyébként meg mit is tudna csinálni? Ha lopna, az nagyon hamar kiderülne. Ha elkötné az autómat, az is. Abba meg nem halok bele, ha megtudja a lakcímkártyám sorszámát. ;)

2020. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagy? Saját magadban bízol?

Hogy akarsz kapcsolatot kialakítani az emberekkel, ha ennyire bizalmatlan vagy mindenkivel? Így nem lehet hozzáállni az élethez.

A múltban visszaéltek nagyon a te bizalmaddal?

Saját gyerekedben se fogsz majd megbízni? Benne is keresni fogod azt, hogy hol hazudik?


Szerintem az emberek benned se bíznak, és rettentően magányos lehetsz.

2020. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Szerintem az emberek benned se bíznak,"



Érdekes módon a teljes intézmény anyagi irányítása az én vállalom van az összes itt dolgozó fizetése tőlem függ, ha én szarul végzem a dolgom nem kapnak dellát.


Ha már a bizalomnál tartunk. Egy tanárt az 1000 ft-ot osztálypénzzel is elszámoltatnak ill van olyan tanár akire még 1000 ft beszedését se bízzák.

Én meg havi szinten egy kocsi árát forgatom meg.

Ha már bizalom.

2020. jan. 13. 17:14
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

Azért csak óvatosan a lakcímkártyával. Volt eset, ahol egy gyerek megtudta a tanára lakcímét és ott sündörgött, meg bement hozzá meglátogatni.


De ettől függetlenül nem értek egyet a kérdezővel.


Szerintem is egy diák pl veheti megtiszteltetésnek ezt a kérést és eszébe se jutna túrkálni a táskában.


***


A következő kérdés tartalma gondolom ez lesz;


Adott egy tanár, aki a füzetben vezeti mások jegyeit (kisötös, órai munka ötös, tz, stb) - onnan másolja be az E naplóba.


leküldi a diákot óráról hogy jaj lenn hagytam a tanáriban a füzetem, hozd már fel.


Azt most hagyjuk hogy a diák elvileg be se léphetne a tanáriba, ez most mellékes.


De ott van tizenéves Pistike kezében a kisnapló és viszi az épület egyik végéből a másikba mely idő alatt azt ír bele, amit akar.

2020. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"onnan másolja be az E naplóba“


Na ez nem fog megtörténni mert ez az iskola még Noé idejéből maradt itt és NINCS enapló.

Hálistennek mondjuk ismerve az itteni gyökér tanárokat egy káosz lenne az egész. A papír naplót is alig bírják úgy kell szólni némelyiknek hogy jó lenne ha így január tájékán mondjuk a szeptemberi óráit méltóztatna beírni. Mert még üres a napló.

Jobb is hogy nincs enapló.

2020. jan. 13. 20:26
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat!


Akkor...


A következő kérdés tartalma gondolom ez lesz;



Tanár leküldi a diákot óráról hogy jaj lenn hagytam a tanáriban a naplót, hozd már fel.



Azt most hagyjuk hogy a diák elvileg be se léphetne a tanáriba, ez most mellékes.



De ott van tizenéves Pistike kezében a napló és viszi az épület egyik végéből a másikba mely idő alatt azt ír bele, amit akar.


***


No, de, akkor már spóroljuk meg az újabb kérdést.


Fejtsd ki itt és most, erről mi a véleményed.

2020. jan. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Savlekotő ***** válasza:
saját közvetlen családtagok kivételek) ja 90% pont a családban lopnak egymástól--
2021. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Savlekotő ***** válasza:
És ha totál érzelmetlenül élsz,lesz sok lovéd de a kutya nem akar majd közeledni feléd..
2021. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!