Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kezelnek komplett...

Miért kezelnek komplett idiótaként az osztálytársaim még egy ártatlan kérdésért is?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem az osztálycsoportban, hogy mi a házi. Abban, amelyikbennincs benne az ofő. A kérdés így szólt:


Fizikából mi volt a házi?


És erre olyan váalszokat kaptam, hogy pl.: Azt várod, hogy mi csináljuk meg helyetted? 1. Ha nem tudod írj oda valami hülyeséget. 2. Nézd meg a füzetedben mit írtál. ne legyél ilyen hülye.


Hát ezen úgy elképedtem.


1. Nem az volt az első, hogy megnézem a füzetben, és aztán kérdezem meg a többieket?


2. Szerintem a mi volt a házi fizikából-ra az a válasz, hogy tk. 89. oldal 3-mas feladat. Ebből hogyan szűrték le azt, hogy nem tudom megcsinálni?


Most én vagyok a hülye, vagy rajtam kívól mindenki? Komolyan én már nem értem..


Amikor valaki más megkérdezi, hogy "Akkor holnap hova kell menni? Egyből fogászatra, vagy még a sulinál talákozunk?" akkor mondják, hogy nem nem egyből gyere :).. Ja és előtte ezerszer megbeszéltük, hogy nem kell a sulihoz menni.


De ha én kérdezek ugyanilyen fajtát, most példának azt, hogy "Holnap akkor meg lesz tartva az első óra vagy sem?" Teljesen ártatlan kérdés, ugyanúgy, ahogy a többieké, de én azt kapom, hogy hát ez hülye. Ezerszer elmondták.


Ha van ennyi idejük, hogy lehülyéznek, teljes mondatokat írnak, akkor hogyogy nincs arra idejük, hogy leírják ezt? 7. oldal 3mas.


2020. jan. 25. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen fogyatékosok...:D
2020. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mindenki? Ilyenkor százszor megnézem, hogy mit kérdeztem, hátha valami angyon mást írtam, de komolyan mindenki ilyen lenne? Vagy én vagyok a problémás? De hát mégse lehetek. Megkérdezem ,hogy mi a házi és azt értik belőle, hogy nem tudom megcsinálni? Hogy melyik feladat kell, azt nem tudom...
2020. jan. 25. 23:59
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Senkit nem izgat tőletek a fizikaházi. Aki megcsinálja, az is max óra előtt 10 perccel valószínűleg. Van ilyen. Ja és valószínűleg nem vagy menő az osztályodban, ezért pont az a menő, hogy téged bántanak, bully alany vagy. Lépj ki az osztálycsoportból, azt kész. Vagy egyszerűen ne várd el tőlük a segítséget, úgy sem fogsz kapni. Sosem fognak neked segíteni, mint "osztálylúzernek".
2020. jan. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Én az életben nem írtam házit,max a folyosón reggel a többiekéről.


És az elég gáz osztály lehet ahol ezért leszólnak,én az osztály hülyéje voltak kb mégis segitetek nekem.


Ja meg az osztályba volt egy homo is meg egy 14 évesen láncdohányos is,mégis mindenki segitett mindenkit.


És nem,nem kisegítő meg cigótelep hanem rendes magyar falusi iskola.

Én pedig tanulni szerettem csak házit írni nem.

2020. jan. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bàntja őket az, hogy pozitív irányban más vagy. Itt arra gondolok, hogy sejtésem szerint komolyabb vagy az általuk megszokottnál. Nem beszélgetsz tartalmat nem közvetítve, nem merül ki abban a funkcióid tömkelege, hogy mások kinevetése jelentené a tényleges szórakozást. És ne feledd: ez a fajta primitív viselkedés az ő jelmondatuk,s nem a tiéd
2020. jan. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
9 és 10.-be nálunk is ilyen volt az osztálycsoport. A későbbiekben megváltozott és mindenki segített mindenkinek. Azelőtt meg mindig direkt egy személyre írtam rá (pl fizikán a padtársamra, vagy az “stréberre”). És lehet, hogy pont emiatt órák múlva válaszolt, de legalább rendesen megkaptam mi a házi.
2020. jan. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon utálhatnak téged. Nem tudom miért, de hosszú távon eléggé elveszi az ember önbizalmát.
2020. jan. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez az ő szegénységi bizonyítványuk.

Szerintem hamarabb kapsz választ, ha privát üzenetben kérsz segítséget valakitől, akivel jóban vagy vagy egy jó tanulótól.

2020. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as. Hát igen, tapasztaltam.. De sajnos volt olyan időszak, amikor ha privátot írtam arra még nem is válaszoltak. Látták ugyan, de semmi reakció. De ha ennyi energiájuk ban bsztatni engem, miért nem tudnak ennél sokkal, de sokkal kevesebb adatot leírni? Mindenkinek jobb lenne! Ők jobb emberek lesznek és n tudni fogom, hogy mi a házi
2020. jan. 26. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Mintha magamról olvasnék, velem is elég szemetek voltak, azért mert érettebben gondolkodtam mint ők. Akkor nagyon rossz volt, de nemrég volt osztálytali és láttam, hogy akik anno piszkáltak mindegyikük egy lúzer lett. Láttam rajtuk, hogy totál irigyek, mivel én rengeteget elértem, saját lakás, jó munkahely, stb (mert velük ellentétben én normálisan tanultam). Azt kapták amit megérdemeltek...
2020. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!