Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vannak ilyen tanárok?

Miért vannak ilyen tanárok?

Figyelt kérdés

Kegyetlenek megütik egyes diákokat csak azèrt mert nem ott nyitotta ki a könyvét.

Mi jogon teheti meg?



#diák #tanára
2020. febr. 1. 00:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja persze... :)
2020. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező te milyen formában vagy èrintett ebben a sztoriban?
2020. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Most nem azért írom mert rossz szándék van bennem, de ezt az akciót szívesen végignéztem volna :)


Próbálom elképzelni ezt a szituációt, de nem nagyon tudom... Egy pofont még nagy nehezen el is tudok képzelni, mert előfordul ritkán, de azt is nehezen...


Mikor én voltam általános iskolás akkor egyszer egy ny*morék osztálytársam neki ugrott a tanárnak, elkezdte cibálni a haját és lökdösni, ebből a szituációból egyből lejött, hogy mennyire "meg van kötve" a tanárok keze. Éppen csak annyit tett, hogy ellökte magától önvédelem céljából, mert tisztában volt vele, hogy ha visszaüt akkor nagy eséllyel elveszíti az állását.


Kedves kérdező! Ha igaz amit írsz és valóban 3x-4x pofon "b*szta" azért mert nem ott nyitotta ki a diáktársad a könyvet ahol a tanárod mondta akkor miért nem indultatok azonnal óra után az igazgatóiba panaszt tenni?

Minket gimiben egyik tanárunk verbálisan fenyegetett meg, a következő lépés annyi volt, hogy összefogtunk és panaszt tettünk az igazgatónak... Azóta kirúgták a tanárt.

2020. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

30 vagyok, én anno az énektanárnőtől meg tornatanárnőtől kaptam pofont, és szinte minden gyereknek van hasonló tapasztalata.


De persze ez a szolgalelkű, egyszerű emberek országa, ezért nem divat erről beszélni, sőt a sok lángész még hálás is, hisz "jót tett neki a pofon".


Hogy miért vannak ilyen tanárok?


azért, mert ebben megbukott poroszos oktatási rendszerben jobbára tudományos pályára, versenyszférára alkalmatlan frusztrált tanárok oktatnak.

egyébként ajánlom Puzsérék Önkényes mérvadójának 'Iskolai sérelmeink' című adását.

2020. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Micimacko67 ***** válasza:

Miért vannak ilyen tanárok...ez egy jó kérdés...

Igazad van rengeteg frusztrált és a munkájába belefáradt tanár van...

Arról mi a véleményed, hogy miért fáradtak bele idejekorán a munkájukba?

Amikor már az óvodás korú gyerekek kezelhetetlenek, amikor az alsós osztályokban a gyerekek trágárul és tiszteletlenül beszélnek a tanárokkal...szerinted ez normális világ?

Amikor a szülő azonkívül, hogy fizikailag megcsinálta a gyerekét mással nem foglalkozik vele kapcsolatban...

Én még azon csodálkozom, hogy vannak még néhányan akik ezt akarják csinálni...

Szidhatod a tanárokat persze, legalább a gyereked is ezt látja majd tőled....

2020. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 15/15


1, nem vagyok grammarnazi, de ha annyira okoskodni akarsz, nézz már utána az ’idejekorán’ szó jelentésének, mert rosszul használod, nem ezt jelenti


csak nem egy önérzetében sértett tanárt tisztelhetünk személyedben ?:D


„Amikor már az óvodás korú gyerekek kezelhetetlenek, amikor az alsós osztályokban a gyerekek trágárul és tiszteletlenül beszélnek a tanárokkal...szerinted ez normális világ?”


sehol nem írtam olyat, h ne lenne probléma a mai gyerekkel, viszont azt igen, h 30 éves vagyok, ergo már az én időmben is repkedtek a pofonok, pedig egyáltalán nem voltunk rosszak.

ez pedig a poroszos oktatás velejárója volt már régen is.


mellesleg elég vicces ez az állandó visszatámadás a tanárok részéről. önkritika 0, egyből jön a „pocsék szülők rossz gyerekei” duma, amiben még ha van is igazság, attól még a tanárok simán lehetnek xarok.


és már itt tartunk, (oké, h a rendszer is rossz) ilyen szánalmas PISA eredmények láttán a tanárok helyében inkább csendben maradnék.

mert mindenféle fórumokon akkora pofával tudnak kötözködni, okoskodni, belekötni rövidítésekbe meg szidni a mai fiatalokat, h nevetséges.

közben a posztjaik, hozzászólásaik óriási tájékozatlanságról árulkodnak, hemzsegnek a helyesírási, nyelvhelyességi hibáktól.


„Szidhatod a tanárokat persze, legalább a gyereked is ezt látja majd tőled....”


gyanítom, a gyerekem nem Magyarországon fog iskolába járni. tisztelet a kivételnek, de a magyarországi tanárok jó 10-20 évvel le vannak maradva: még mindig azon siránkoznak, hogy nem akarnak a gyerekek szódolgozatra tanulni, vagy évszámokat magolni.


vszínűleg a gyerekem lesz annyira értelmes, h felfogja, h amit Magyarországon művelnek tanítás címén, az egy vicc.


Lengyelországban azzal kezdték az oktatás átalakítást kb. 10 éve, hogy a felsős tanárokat mind kirúgták. Azóta óriásit javultak a PISA teszteken.


Itt Magyarországon meg ott tartunk, hogy azért nyivákol 2020-ban egy magyartanár, hogy rövidítenek a gyerekek, meg nem tudják, mit jelent a dölyfös szó.

megértem, h nem esik jól a tanároknak, de ha valaha átalakítanák a magyar oktatást, azt azzal kéne kezdeni, hogy a tanárok 90%-a elküldik, mert ők már másik oktatási rendszerben nem fognak tudni tanítani.


Mondjuk attól nem kell félni, hogy a mostani kormány alatt bármilyen épkézláb intézkedés fog történni, inkább tovább fognak rombolni.

2020. febr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!