Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarok osztálykirándulásra...

Nem akarok osztálykirándulásra menni. Mit mondjak, ha az ofő rákérdez az okára?

Figyelt kérdés

Most magyarázzam el neki, hogy senkivel se vagyunk még haverok sem, - értsd: ki vagyok közösítve -

és én nem akarok 3 napig egyedül lézengeni, miközben mindenki remekül érzi magát? Vagy mondjam el neki, hogy szociális fóbiás, depressziós és enyhén autista vagyok, ráadásul az arcom is ronda? Ezeket ő is látja. Valami "jobb" ok kéne. Azt fogja mondani, hogy itt az ideje hogy nyissak a többiek felé, de az előző 2 kiránduláson is nyitottam, aztán lósz... Rt sem értem el vele. Nem akarom ezt még egyszer meggismételni, elég volt. Mit mondjak neki?


2017. máj. 25. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi okok. Azt csá.
2017. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Beszélj vele négyszemközt és mond el neki az igazat hogy nincs barátod és mivel kivagy közösítve így nem szeretnél osztálykirándulásra menni, vagy esetleg kérd meg hogy adjon valami tanácsot.
2017. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1: Ez az ok sajna szóba se jöhet.

#2: Ezt ő is tudja, csak egy szadista állat, aki folyton azzal b. Szogat, hogy zárkózott vagyok. Még a magatartás jegyem is lerontotta, mert "nem veszek részt a közösségben". Mintha az ő dolga lenne. Tiszta röhej.

2017. máj. 25. 22:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincs valami jó ofőd...

Akkor mond azt hogy egyik ismerősödnek kell segítened megcsinálni a szobáját.

Igazolás neki úgy sem kell és ez egy jó indok.

Régebbi osztálytársam ezért nem jött sgyik évben kirándulni mert építették a szobáját és segítenie kellett (ami igaz is).

2017. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Apud x5-össel visz minden nap suliba, és a legújabb szifonnal menőzöl, vagy mi?
2017. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek menő cuccaim, de kisvárosban lakom, és mindkét szülőmnek viszonylag jó állása van.
2017. máj. 25. 23:11
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Tudom, nem ok a legtöbb tanár szemében, de mondd simán azt, hogy nem szeretnél menni, és ne firtassa tovább senki. Igazából nincs hozzá közük.
2017. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy nem érsz rá... lehetőleg a szüleidet is avasd be. Családi program stb.

Vagy írasd ki magad orvossal azokra a napokra.

2017. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Hova mennétek? Milyen programra? Mert esetleg azt is mondhatnád, hogy nem szereted azt az adott dolgot. Én pl. így mondtam le azt osztálykirándulást. Nem szeretek strandolni, úszni az osztály pedig pont ilyen helyre ment.

Ha pedig ilyen az osztályfőnököd, akkor tényleg ne mondd el neki, mert csak jobban fog piszkálni.

2017. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból az tükröződik, hogy szerinted köteles vagy megindokolni ezt a döntésedet, de ez nem igaz. Ha nem szeretnéd megindokolni, akkor ne indokold meg. Semmi köze nincsen hozzá.
2017. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!