Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen helyzetben mit kellene...

Ilyen helyzetben mit kellene tenni? Valaki ad tanácsot?

Figyelt kérdés

Októberben rám írt az egyik kilencedikes kiscsaj. Én tizenharmadikos vagyok (a szak, amire jelentkeztem 4+1 éves).

Októberben rám írt, beszélgettünk.

Amikor neki kevesebb órája volt, akkor megvárt mindig, pedig én egyszer sem kértem. Mindig beült mellém a buszon, ha pedig az egyik osztálytársam odaült mellém, akkor vagy elém, vagy mögém ült.

Még decemberben, közvetlen téli szünet előtt írta nekem instán, hogy szeret, és tetszek neki. Én erre írtam, hogy bocsi, de nem akarok kapcsolatot. Pedig akartam, csak nem vele. Egyszer megvártam anyámat a buszmegállóba, és az a lány ott maradt velem. Már akkor éreztem, hogy azon kívül, hogy egy suliba járunk, semmi közös nem volt bennünk és totál nem volt szimpatikus sem. Amúgy ekkor sem kértem, hogy maradjon ott velem, ő maradt ott magától.

Tegnap ráírt az egyik haveromra, hogy tudna-e neki segíteni velem kapcsolatba. Erre én egy kicsit bepipultam, és írtam neki, hogy ezt rohadtul nem kéne, hogy a barátomra ráir ilyennel kapcsolatban. És ebben szerintem igazam van. Mert az addig rendben van, vagy jó az sincs rendben, hogy engem zaklat, állandóan rám ír, meg képes várni 2 órát, hogy egy busszal tudjon velem menni, de az már mindennek a 'netovább-ja', hogy ilyenekkel zaklatja a barátomat. Megírtam neki, hogy hagyjon engem békén, ne keressen tovább, keressen mást és felejtsen el engem.


Erre szólt az apjának, és olyanokkal fenyegetett meg Messengeren ma reggel, hogy ha elmúlik a koronavírus, akkor megvár ott a sulinál és még a szrt is ki fogja belőlem verni. Ezek az üzenetek megvannak még, nem töröltem ki.


Fiú vagyok, de félek. Láttam már az apját képről, és ott eléggé nagy darabnak látszik (nem izmos, kövérnek mondanám).


2020. márc. 17. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt ő írta az apja gépéről.
2020. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megverni ez egészen biztos, mert ő kerülne bajba. És igen valószínűleg a kiscsaj írta, elég creepynek tűnik, úgyhogy...
2020. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keféld meg
2020. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fogod és SOS megmutatod a szüleinek.


A szüleid felveszik a kapcsolatot az apukával és elmondják, hogy, ha nem hagy békén a lány vagy ő árt Neked, esetleg küld még egy üzenetet, feljelentitek.


Amúgy van egy tippem, hogy


A. Vagy a lány szinezte ki a sztorit az apjának, hogy te bántottad őt


B. Vagy a lány írt az apja fiókjából és kitörölte az üzeneteket, hogy az apja ne lássa

2020. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha ez nem ment volna át fenyegetésbe; legjobb orvosság erre, ha görbe tükröt mutatsz.


Legyél olyan mint ő és vidd mindenképp túlzásba.


Pl írj neki folyamatosan. Pl Hali! Szmájli, gif, 3 db matrica, legyen csodás napod, gif, sokat gondolok rád, gif, matrica, stb.


Amikor nem reagál, kérd rajta számon.


Mássz az aurájába. Kövesd mindenhova, egy perc nyugta se legyen.


Kb egy hét után elkerül.

2020. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj képernyőképet az üzeneteiről, s küld el a szüleinek.
2020. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gungasam ***** válasza:
100%
Zaklatás, testi erőszakkal való fenyegetés...Rendőrség. Bizonyíték van. Távolságtartási végzés kell.Az apjára is.
2020. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
Ha most vagy végzős, úgysem látod többet.
2020. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!