Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok tanácsot adni ebben...

Tudnátok tanácsot adni ebben a helyzetben és hogy mivel köthetném le magam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet egy elég rossz időszakom van.Elvesztettem valakit aki fontos volt az életemben(nem kívánom annyira részletezni) A szüleim nem beszélegetnek velem mert nem értenek meg.Igazából sose volt komoly beszélgetés közöttem és a szüleim között.Ígye elég nagy a bizalmatlanság.Velem annyira ez nem történt még meg és nem igazân tudom kezelni.A barátaim kibeszélnek vagy bántanak pedig én igyekeztem nekik megadni mindent(van egy két kivétel) A lényeg hogy nagyon levert a hangulatom pedig en sose voltam ilyen.Már nagyon régóta tart és szeretném ha vége lenne.Esetleg valaki tudna tanácsot adni? 17 éves vagyok.
2018. ápr. 22. 14:23
 1/3 Uther96 válasza:

1)Sportoj menyel Edzo terembe ot baratokat is szereszhetsz ha nem a sulibol csak talalsz 1-2 embert akivel jobak a kapcsolataid ha ez se emgy akor regi Kapcsolatokat olajozgasal Nezel fojtatasos

2) nezel fojtatasos filmeket-animet

3) jatsz a Szamito gepen (kevesbe ajalom)

2018. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézz animét vagy más fajta sorozatot:D

Hidd el azok nagyon letudnak kötni.

2018. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szivesen beszelgetek veled, akár anonim modon is
2018. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!