Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elképzelhető, hogy azért nem...

Elképzelhető, hogy azért nem áll szóba velem?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elkezdődött volna az otthoni iskola nagyon prosztó módon viselkedtem az egyik osztálytársammal. Egész nap ideges voltam, ő próbált jobb kedvre deríteni, de nagyon irritált ezért ráordítottam, hogy kussojjjáááá mááááá b+!!! Ekkor még csak meglepődött és visszakérdezett, hogy mi bajom van, én pedig nagyon csúnyán válaszoltam, hogy az a bajom, hogy egész nap ugatsz b+. Jól felpofozott, aztán elviharzott. Volt időm agyalni otthon, és másnap bocsánatot kértem, annyit mondott, hogy fátylat rá, de azóta kb le se szarja a fejem. Nagyon jó volt a viszonyunk, már-már barátok voltunk, suli után állandóan messengeren meg instán ökörködtünk, most szinte válaszra sem méltat, ha írok neki, ha válaszol is, az is max a tananyaggal kapcsolatos.

Van még esélyem helyre hozni?


2020. ápr. 5. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nincs, ezt elcseszted. Barátokkal így nem beszélünk.
2020. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátot meg nem pofozunk fel... 1:1
2020. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy feldolgozza vagy nem. Azért így tényleg nem beszélünk!
2020. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tuti nem barátkoznék veled ezután. Valószínűleg ő is “kiábrándult”. Nem hiszem, hogy elfelejti valaha is az esetet.
2020. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!