Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Muszáj az érettségi döntést a...

Muszáj az érettségi döntést a végtelenségig húzni és az utolsó órában közölni?

Figyelt kérdés

Okt szakértők (eduline stb) azt mondják, az érettségit érintő döntésnek rég meg kellett volna történnie és közölni kellett volna de bárhogy is, az érettségi előtti két hét a legutolsó határidő amikor közölni KELL. És ez a héten jár le. Tetszik nem tetszik, ez van. További táncolási rágózási lehetőség nincs. (elvileg-de itt minden és annak az ellenkezője is lehetséges)


Én csak annyit kérdezek : MUSZÁJ ezt az utolsó pillanatig húzni? Más országokban már márc elején közölték mi lesz az érettségivel noha ott is ugyanakkor kezdődik.

A hollandok egy huszáros vágással offolták az egészet-nem lesz érettségi és kész.


A döntéseit ezen országoknak vitatni lehet de ŐK LEGALÁBB DÖNTÖTTEK és nem szaroztak rágóztak a végtelenségig.


2020. ápr. 15. 09:33
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

100-ból 25 ponttól kettes a matek középszinten. Lárom tisztában vagy mindennel.

Biztosan mehetsz te érettségizni?

2020. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

"


100-ból 25 ponttól kettes a matek középszinten. Lárom tisztában vagy mindennel.“



Nem tök mindegy ? Aki 8 + 4 év (ált + középisk) matekozás után egy szar középszinten nem ér el legalább egy feles 40-50%-ot akár nulla rákészüléssel, az menjen sót nyalni a bányába.


20 v 25 pont a 100ból nem tök mindegy mindkettő egy röhej. Én 50 alatt a kettest se adnám meg.



Röhej hogy 40 %-tól már közepes, én 50 % +1 ponthoz kötném a kettest.

2020. ápr. 15. 18:57
 33/44 anonim ***** válasza:
Most úgy áll a dolog, hogy csak írásbeli lesz, ugye?
2020. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Ha vicc, meg akár holnap is lehetne felőled, akkor meg végképp nem értem, mit stresszelsz.
2020. ápr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

", akkor meg végképp nem értem, mit stresszelsz."



Leírtam 50x mi a gondom. Magyarul tisztán és világosan. Ha te még ezek után se vágod mi a gond, akkor nem velem van a baj.

2020. ápr. 16. 08:45
 36/44 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen ennyire pattognod? Ha tanultal megbirod irni. Ha nem lesz erettsegi es atlagolva lezarnak akkor meg tanultal idaig nem? Letudnak zarni.

Vilagjarvany van es a legkisebb gond az erettsegi.

2020. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Nem 50x, hanem körülbelül ötszázmilliószor lett már kiírva ez a kérdés.

És nem, nem gyorsítja a döntést ha újra és újra és újra és újra és újra kiírjátok.

2020. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Pedig nyugodj meg miután a "Tisztelt " Maruzsa úr SZERDÁRA MINDENKÉPP bejelentést ígért ezzel kapcsolatbna (na... és akkor??) így lesz még kérdés és JOGGAL!


Miért? Mert segget csináltak a szájukból ÚJRA azért.

2020. ápr. 16. 10:14
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

"Leírtam 50x mi a gondom. Magyarul tisztán és világosan. Ha te még ezek után se vágod mi a gond, akkor nem velem van a baj."

Mivel magadat hazudtoltad meg, más se érti. Tekintve hogy fel vagy készülve az érettségire, semmi gondot nem jelent neked az sem, ha az utolsó pillanatban jelentenék be, hogy akkor hajrá neki! Szóval akkor minek is a hiszti?

2020. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

"Szóval akkor minek is a hiszti?"


Leírtam 50x. Téged minősít ha nem érted. Nem az én felkészültségem a kérdés az a lőtéri kutyát se érdekli.

És nem is az a kérdés hogy X átlagpistike hogy készül. AZ se érdekel senkit.

Nem ez a kérdés és nem ez a probléma.

Ez annyira evidens hogy aki ezt nem érti annak irány a Duna.


(nem érted mi? lövésed sincs miről beszélek? Na ez az...)

2020. ápr. 16. 10:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!