Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Kirúghatnak azért...

Mit tegyek? Kirúghatnak azért mert megvédtem egy lányt?

Figyelt kérdés
Láttam hogy egy "fiú" egy lányt vadul fogdos (a lánynak sem volt túl kellemes) és amikor meg akart szólalni akkor a fiú nagyon erősen pofon vágta. Én odarohantam és ököllel pofon vágtam és tökön is rúgtam. Ezért kaphatok valamit?

2020. ápr. 18. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jól tetted, amit tettél. Nem hiszem, hogy emiatt kirúgnának. A fiút miért tetted idézőjelbe a kérdés feltevésekor? Cigány gyerek volt esetleg?
2020. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 -remete- ***** válasza:
12%

addig jogos a védelem míg nem fordul támadássá. pl Judo fogással elvezted. Akkor védsz amikor már fájdalmat okozol pl az elvezetés során megfeszíted a kezét az már támadás.


Ha nem vagy biztőr akkor önbíráskodsz.


A tökön rúgással az a baj ha herék maradandóan sérülnek az súlyostesti sértésnek minősül ha feljelentenek még ha csak védted a másikat akkor is te jársz rosszul.

2020. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, az volt utolsó előtti. Részben ezért, részben mert nem volt valami túl férfias az amit csinált.
2020. ápr. 19. 17:59
 14/16 anonim válasza:
72%
Kirúgni nem hinném, hogy kirúgnának maximum kapsz egy osztályfőnökit/igazgatóit, mindenesetre kedves gesztus volt tőled, hogy megvédted a lányt, jól is tetted, viszont szerintem a tökön rúgást ki kellett volna hagyd. Reméljük, hogy szárazon megúszod ezt az egész helyzetet.
2020. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
Mi lett az ügyből?
2020. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a kérdező már nem él, mert kinyírta a cigógyerek családja...
2020. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!