Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek én reagálom túl,...

Szerintetek én reagálom túl, vagy tényleg bántalmaztak lelkileg?

Figyelt kérdés

Még középsuliban történtek, de azóta nem tettem túl magam rajta.


Egyik ilyen volt amikor osztályfőnököm úgy állitott be, hogy otthon eltűnt nála a füzetem és most már papirra kell irnom. Utána egyik dolgozat után hangosan elkezdett alázni osztálytársak előtt, hogy én nem adtam be a dolgozatom, mert rosszul sikerült és eltettem a táskámba. Ami után elkezdtek basztatni osztálytársak, hogy tudják, hogy eltettem. Utána megtalálta és úgy adta oda, hogy egyik osztálytársamon keresztül és még csak bocsánatot kért. Ezt elmondtam egyik "barátomnak" aki vissza mondta neki és nekem állt a tanár, hogy én milyen hanyag vagyok, hogy eltüntettem a füzetem meg rákenem stb.


Meg volt egy német tanárom akinek mindig ecsetelték minden órán hogy én milyen hülye vagyok és röhögve mondta, hogy ja meg hogy igaz, meg arról beszélt mindig, hogy milyen hülye vagyok.Pedig én voltam a legjobb németből és mégis 4 éven keresztül engem csesztett.


Ezeket még a mai napig nem dolgoztam fel, pedig már évek teltek el. Én reagáltam túl?


2020. ápr. 24. 23:55
 1/6 A kérdező kommentje:
*még csak bocsánatot se kért.
2020. ápr. 25. 00:05
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Te reagálod túl.
2020. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl.

Gyerek -és tinikorban kifejezetten meg tudják pecsételni az ember jellemét az ilyen igazságtalan, megalázó húzások a kedves tanároktól és osztálytársaktól.

2020. ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves voltál és hány éves vagy? Ha túlreagálod, ha nem, ezen érdemes lenne túllépni. Ha sokat pörögsz rajta és problémát okoz, akkor akár szakemberrel is.


Szerintem nem reagálod túl. Vannak tényleg gyökér tanárok, akik élvezik, ha bántanak valakit.

2020. ápr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most képzeld el azt amikor egy diákot pályaválasztás során kihív az osztályfőnök és meggyőzni szándékozza, hogy nem való neki szakközép iskola és lehet, hogy középiskola sem mert ki fog bukni.


Vagy képzeld el, hogy nem vagy jó matekból, de a matek tanárod olyan jó fel, hogy minden órán veled csináltatja meg a táblánál a házit majd ha hibázol az osztálytársak kiröhögnek majd a tanár kérdezi meg az osztálytársakat hányast kapjon a diák majd közlik 1 röhögve amikor már sírni szeretnél benyőgi a tanár, hogy akkor kap kettő egyest mert ő is ad egyet, s nem mehetsz ki szünetre amíg nem csinálod meg a házit.

Vagy írsz egy véletlen kettes matekot és a tanár nem írja be mert szerinte csaltál mert te ezt nem tudod, majd amikor 3 hónap múlva kapsz egy határozatot, hogy diszkalkuliás vagy a tanár szól az érdekedbe, hogy ez nem igaz, csak lusta és ne fogadják el, majd amikor elfogadják minden óra előtt megjegyzi, hogy belőled senki nem lesz és szerencséd, hogy nem ő vizsgált mert nem adná meg a mentesítést.

2020. ápr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fú az ilyen tanárok annyira megérdemelnék, hogy a már felnőtt, volt diákjaik zaklassák őket. Csak sajnos ez senkinek sem jut eszébe. Mindenki éppen az aktuális környezetét cseszegeti inkább, ahelyett, hogy tényleg azt cseszegetnék, aki megérdemelné.
2020. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!