Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem akarnak eljönni?

Miért nem akarnak eljönni?

Figyelt kérdés

Az érettségi vizsgák megszervezésre kerülnek ami örvendetes, jobb túl lenni rajta. De a ballagások elmaradnak. Szomorú, hiszen a ballagás fontos esemény egy diák számra. Ezután lép be a nagybetűs életbe. Ezen az eseményen megemlékezünk az elmúlt négy évről és kifejezzük tiszteletünket az iskola iránt ahová négy évig jártunk. Sajnálatos, hogy ez idén kimarad. Persze a jelen helyzetben ez a legjobb megoldás, a fő cél, hogy minél előbb kilábaljunk a koronavírusból és minél kevesebb fertőzött legyen.


De attól még szomorú, hogy a ballagás elmarad. Arra gondoltam, hogy nyáron szervezni fogok egy összejövetelt ahová az egész osztályomat meghívom. Persze csak akkor ha addigra már elmúlt a veszély. Az összejövetel nálunk lenne, ennénk, beszélgetnénk, elbúcsúznánk egymástól, emlékeznénk az elmúlt négy évre stb. Ezt a tervemet megosztottam az osztálytársaimmal, de a nagy részük nem szeretne eljönni, mert nincs kedvük már ezzel foglalkozni stb. Azért mégiscsak 4 éven keresztül egy osztályba jártunk, egy közösség voltunk, ezt azért illene megünnepelni, nem? Én és pár barátnőm megszervezzük szívesen ha addigra engedi a járvány de sokan nem akarnak jönni. Én csak örömet akartam nekik szerezni de ők ennyire nem értékelik ezt.


Miért nem akarnak eljönni? Nem érdekli őket az osztály ahová négy évig jártak?



2020. ápr. 30. 21:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire nehéz felfogású! Nem barátok vagytok, hanem 4 évig össze voltatok zárva muszájból. Eleve a többség a háta közepére sem kívánja a szalagavatót vagy a bankettet, csak túl akar lenni az érettségin és utána elfelejteni az egészet, aztán tovább tanulni vagy dolgozni.


Feleslegesen erőszakolod rá magad a többiekre, nem akarnak menni és kész. Gondolom a kialakult baráti társaságok megmaradnak (egy darabig), majd ők megünneplik.


Anno én is csak a sulis barátaimmal ünnepeltem meg, a fene sem volt kíváncsi a többiekre.

2020. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vegyétek komolyan. Direkt az szórakoztatja, hogy leírjuk a róla alkotott negativ véleményünket.

Gondolom van egy ilyen gyerek az osztályban neki és erre élvezkedik, hogy vele együtt alázzuk őt. Vagy kitalálta ezt a személyt, hogy alázzuk őt és ő többnek érezze magát. Ugye Gergő?

2020. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!