Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hiányzik a régi kedvenc...

Hiányzik a régi kedvenc tanárom, miért nem beszélünk?

Figyelt kérdés

2 éve ballagtam. Volt egy nagyon jó tanárom.. Akkoriban sokat beszélgettünk volt, hogy ő kezdeményezte. Úgy váltunk el, hogy még külön rám is írt, hogy elfelejtette mondani, de mindenképp írjak, ha kell segítség a tantárgyával kapcsolatban.


Azt hittem néha-néha fogunk beszélgetni, de semmi.Egyszer írtam neki még azon a nyáron(végén), érdeklődtem hogy van, de valahogy nem éreztem, hogy akarna beszélgetni. Bezzeg az a tanár, akivel nem voltam ennyire ilyen viszonyba, az meg érdeklődött felőlem..

Azóta csak szülinapjainkkor küldünk egymásnak köszöntést.


Miért szállnak így el a kapcsolatok? Olyan rossz érzés, én tényleg megszerettem akkor, mint embert és szerintem ő is..



2020. máj. 23. 11:34
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és nő a tanár.

20/L

2020. máj. 23. 11:35
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

"Miért szállnak így el a kapcsolatok?"


Ha nincsenek közös élmények,események, akkor a kapcsolatok elhalnak. Ez van, ezt tapasztalatból mondom.

2020. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Az emberi kapcsolatok ilyenek. Jönnek-mennek. Aki ma még a legfontosabb a számodra, egy hónao múlva már nem sokat jelent, egy év múlva pedig alig emlékszel rá. A halálhírére pedig fel sem vonod a szemöldököd.
2020. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!