Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen a 4,2-es, súlyozotta...

Egyetemen a 4,2-es, súlyozottan 4,3-as átlag mennyire számít jónak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 21:04
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szűklátókörű, megkeseredett pedig végképp nem. Nemsokára elvégzek egy komoly szakot, nem úgy, mint te meg a kollégád, aki a nagy nullára veri magát.
2020. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem mi a végső célod azzal, hogy be akarod bizonyítani mindenképpen, hogy csak bizonyos szakok érnek bármit is. Pontosan miért is zavar téged mások mit végeznek, kik lesznek? Nem teljesen mindegy, hogy más mit csinál? Nem hiszem hogy korlátozna téged bármiben is az hogy például közgazdásznak tanul valaki. Valamit biztosan nem látok át, szóval kérlek világosíts fel miért ér kevesebbet egy közgazdász vagy egy bölcsész például a mérnöknél, tanárnál, orvosnál. Mitől komoly egy szak? Komolyan érdekel az észjárásod.


Üdv, egy végzős villamosmérnök hallgató.

2020. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Mérnöki is egy nagy nulla a gyógyszerészetihez és főleg(!) az orvosihoz képest, szóval te se legyél olyan hű de elszállva magadtól.

Tanárt pedig ki említette? Hogy jött ide????

2020. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
63%
Könyörgöm, olvasd már el figyelmesen amit írtam. Egy szóval nem említettem hogy el lennék szállva magamtól. Az hogy leírtam milyen szakon tanulok pont hogy arra szolgált, hogy ne lehessen beszólni hogy "biztos bölcsész írja" mert elég jellemző itt a gyakorin hogy ennyivel el is akarják intézni mások véleményét. A tanár pedig a "például" szó után jött. Azaz feldobtam egy másik példát. Tényleg ennyire nehéz a szövegértés? Szerintem felejtsük el az egészet. Mindig ez a vége. Elkezdődik az oltogatás, f@szméregetés, de a nap végén mindenki (igen, én is) csak egy kis szájkaratés senki marad.
2020. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Higgadj már le! Nem neked szólt hanem a 41-esnek.
2020. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!