Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolában/általánosban...

Középiskolában/általánosban nálatok volt olyan gyerek, akit a többiek piszkáltak, vertek és kiközösítettek?

Figyelt kérdés

Nálunk én voltam ez. Folyton csesztettek, nem csak a fiúk, de a lányok is. A középiskola egy pokol volt, sokszor féltem bejárni és azóta is egy depressziós idegroncs vagyok.

Érdekel hogy minden osztályban van e ilyen gyerek akit a többiek bántalmaznak, vagy csak én jártam szadista közösségbe?

22/F



2020. jún. 7. 11:13
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
10-es vagyok. Egyebkent lany vagyok:)
2020. jún. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Ezt most nem irigykedésből vagy sértésből írom, hanem, hogy segítsem a hasonló gondokkal küzdőt.


A legvalószínűbb, hogy a tizes válaszoló, aki lány, vagy elkezdett nőiesebb lenni vagy és, ami valószínűbb, egy olyan lánmyal barátkozott össze, aki már a csinos, menő kategóriában van vagy már barátkoznak vele, esetleg a fiúk közül olyannal barátkozott össze, akivel szívesen lógnak.


Általános, gyakori, hogy szituáció.


Nálunk is volt egy csinos lány a gimiben, akivel összehaverkodtak az osztály menő arcai és ezzel a lánnyal mközben egy kislányos lány is össze barátkozott. A kislányos lánnyal így elkezdtek szóba állni, illetve a kislányos lány a barátnője oldalán elmezdett nőiesedni, olyan ruhákat vett fel, sminkelt, a haját úgy csinálta, stb. A végén már ő ennek a bandának egy fő tagja lett.

2020. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
El kell menni küzdősport edzésre és akkor majd abbahagyják
2020. jún. 8. 11:54
 14/19 anonim válasza:
100%
10-es vagyok. Fiukkal vagyok egy osztalyba nagy reszt, 10 lany van csak az osztalyba, a tobbi mind fiu. De lehet ez is egy ok hogy “noiesebb” lettem.
2020. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Volt egy kőbnkó lány még régen, harmadikban. Folyton alsóbb osztályokból basáskodott a kicsik felett meg az osztályban volt egy kis csoportja, akik lesték az óhaját, mindenhova követték.


Egyik nap kikéreckedett a wcre és vissza se jött. Utána ment a tanár és visszajött, hogy a lány nem tudta letolni a nadrágját és bepisilt, ne csúfoljuk.


Utána már nem volt menőarc. Mindig gúnyolódva úgy hívtuk, hogy BepisLili vagy Pisi Lili. Utána már nem volt nagy az arca.

2020. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sjsjyj ***** válasza:
100%

Engem általánosba nyolcadik osztályba lelkileg bántottak... Hetedikbe se néztek rám jó szemmel,de azt még tuleltem.. Annyira megbantottak meg olyanokat vágtak hozzám ami nagyon rosszul esett. Annyira rosszul voltam lelkileg hogy 1honapig nem jártam be suliba.

Egyébként most középiskolába is kibeszelnek a hátam mögött, de az nem izgat..

2020. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
29%

Sziszi, tedd túl magad rajta. Ennél értékesebb vagy, hogy csak egy percig is gondolj rájuk.


Büdi Lili megérdemelte, hogy gúnyólják, te nem. Ezerszer jobb vagy, mint Pisi Lili.

2020. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Van bőven.. Sajnos engem is kiközösitettek néha még bántalmaztak ami persze nem érdekelte a tanárt.. A fél gyerekorom elcseszték🙂
2020. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen a legtöbb osztályban, közösségben előfordul SAJNOS.

És mondhatja bárki, hogy nem kell velük foglalkozni/ott kell őket hagyni, nem, ez nem így működik, igenis rosszul esik az embernek, ha kiközösítik/kibeszélik/beszólogatnak neki.

Én is voltam ilyen helyzetben, mázlim volt, hogy akkoriban eljártam egy sportközösségbe, ahol igaz barátokra leltem:)


Szóval ezt tanácsolom mindenkinek, aki ilyen helyzetben van, keress barátokat más közösségekben: sportegyesületben, szakkörön stb.

Édesanyám mindig azt mondta, hogy vigyek könyvet a suliba, órán úgy sem lehet beszélgetni, szünetben (/a koliban) pedig az olvasással kizárhatod a többieket. (Így túl is lehet élni, csak az osztálykirándulás rossz).


Mindenesetre kitartást mindenkinek, aki jelenleg is ilyen helyzetben van!

Aki pedig túl van rajta, próbálja meg elfelejteni, nem foglalkozni ezzel;))


Ne felejtsétek el:


AMI NEM ÖL MEG, AZ MEGERŐSÍT! Csodálatos emberek vagytok: jó emberek, akik JELENLEG rossz dolgokat élnek át, legyetek erősek, tartsatok ki!


NE FOGADJ EL KRITIKÁT OLYANTÓL, AKIHEZ TANÁCSÉRT SEM FORDULNÁL!


Puszi mindenkinek, legyen szép napotok!❤️

2020. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!