Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemisták, szerintetek...

Egyetemisták, szerintetek furcsa, ha valakinek 2-3 hétbe beletelik, hogy felkészüljön egy tantárgyból a vizsgára?

Figyelt kérdés
Ha egy tantárgyra készül 2-3 hétig, míg mások pár nap alatt felkészülnek, vagy egy hét alatt maximum. Van ezzel így valami probléma?
2020. jún. 9. 08:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
#10: Miért lennénk trollok, magyarázd már el légy szíves...
2020. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem etetek trollokat, de köszi :)
2020. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
#12: Értem, akkor legyen legyél ezzel boldog, aki meg egyetemre járt, az tudja, hogy nincs igazad :D
2020. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyetemre járok, és tudom, hogy igazam van :) És boldog vagyok, köszönöm :)
2020. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%

Én például lassan tanulok. Nomeg nem elég csak átlátnom az összefüggéseket, mert el szoktam felejteni őket nomeg a fontos szakszavakat, kifejezéseket is.



Az se mindegy, hogyan osztja be a tanulást.


Én például nem is tudok egyszerre sok órát tanulni, nem is szeretek és nem tudok nyomás alatt teljesíteni.


A második diplomámat szerzem, immár munka mellett és megint észrevettem magamon, hogy inkább több napon keveset szeretek tanulni.


Meg az ilyen "4 nap alatt tanultam meg" - ekre allergiás voltam mindigis.


Az illető halogatja, de utolsó 4 napon 12 órát is tanul intenzíven?

Vagy egy nap 8 órát tanul?

Vagy 5-6-ot csak, mint pl én szeretek?


Mit jelent a pl 4 nap?

48 óra, 40 óra, 32 óra vagy 20 óra tanulást?



Szóval egyáltalán nem fura.

2020. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ja, továbbmenve, én kifejezetten szeretek szorgalmi időszak alatt is tanulni.

Nem tudom, 8-as és 9-es miért lenne troll.

2020. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#14: Ennek roppantul örülök, én meg elvégeztem kettőt és szintén boldog vagyok.

Ezek szerint neked sem tanították meg hogyan kell tanulni. Nem baj, nem vagy vele egyedül, de innentől nincs értelme vitázni ezen, mert nem látod, nem láthatod, hol a hiba

2020. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, 8-as és 9-es miért lenne troll."


Troll az, aki a saját véleményét általános érvényűnek tekintve, ellentmondást nem tűrő, fricskázó, leereszkedő stílusban szól hozzá egy témához. Általában nincs is véleménye az ilyennek a kérdésről, csak néphergelés a célja.


Figyeld meg. Rajtuk kívül mindenki kulturált stílusban volt képes leírni a választ. Ezzel lehet kiszűrni őket.

2020. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ja, 17-es, mert te lusta vagy, ezért szerinted utolsó pillanatban KELL tanulni. Oké.
2020. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Ja, 17-es, mert te lusta vagy, ezért szerinted utolsó pillanatban KELL tanulni. Oké."


Ez gondolom nekem lett címezve.

Nem, ilyet nem mondtam :)


(16-osnak: a másik szavainak provokatív módon való kiforgatása is a trollok egyik jellemzője)

2020. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!