Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmenjek így osztálytalálkozóra?

Elmenjek így osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Az akkori legjobb barátaimmal nem tartom a viszonyt évek óta, még köszönésig sem , szerintem csak feszkó lenne.

(Általános iskolai tali)

Így nem sok értelmét làtnám barátok nélkül menni. Nagyon sokat változtam, rengeteg barátom lett a másik sulimban. Ebben a városban csak egy emberrel járok össze. (Más városba mentem tanulni) Sok kedves ismerős megmaradt az osztályból, de eltelt 5 év , nem sok közöm van hozzájuk, de eldumálunk.


Külsőleg nagyon megszépültem a régi csúnya énemhez képest, rengeteg eredményt felmutathatnék, és biztos rengetegen meglepődnének milyen motivált, tanulásra kész lettem (semmi ego de a régmúlthoz képest oltári a vàltozás) de nem tudom, a nagytöbbség köszönni se nagyon köszön a másiknak szóval....Meg amúgy is fitogtatni semmi értelme elmenni. Alázat fontosabb

Nem tudom elmenjek e, kérlek írjatok véleményt.

(Maga az osztály nagyon jó volt)



2020. jún. 9. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
én elmennék a helyedben, nekem nagyon jó osztályközösségem volt, de senki nem tartotta a kapcsolatot egy évnél tovább. Ennek ellenére elmentem az osztálytalálkozóra és nagyon megérte, ez egy új esély volt és azóta az osztályunk rendszeresen összejár
2020. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fitogtatásról szólnak ezek, semmi másról. Elmennék, de max 1 óra és lépnék. Aztán többet se látnának.
2020. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"nagytöbbség köszönni se nagyon köszön a másiknak" - Ez nálunk középsulinál is így van, de oda mindig elmegyek, mert jó volt a suli, osztály, és jó újra találkozni velük :)


Általános suli nekem rémes volt - az osztályfőnök és pár tanár 8 éven keresztül lenézett, mert a szüleim: "egyszerű prolik, diplomájuk sincs" (beültettek hátra, 2-3-as jó lesz, kell ember a gyárba dolgozni), hát igen, sajnos ott ez ment, az osztálytársak szintén ilyen gazdag sznob szülők gyerekei voltak... Én így 16 év után elmennék, mert a vállalkozásom szárnyal, és aki tepert a diplomáért, az ma is Londonban mosogatna, ha nyitva lennének az éttermek :)

2021. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!