Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen egy osztálytalálkozó,...

Milyen egy osztálytalálkozó, elmenjek ha soha nem bírtak?

Figyelt kérdés

Szóval most lesz az általános iskolai osztálytalálkozónk. Viszonylag későn, 8 év után.

Nos, valahoy soha nem bírtak az ált.suliban. Eléggé megosztó osztályunk volt, a legtöbben ,igen,13 évesen drogoztak, ittal,sok lámy már nem is volt szűz. Nos én nem voltam ilyen,ezért gondolhatjátok,hogy nem is bírtak.

Kb ém voltam az osztály feketebáránya,,amiért nem részegedtem le minden hétvégén,nem szexeltem fiúkkal,nem cigiztem a azünetben.mindezt 13 évesen.

Kb az összes volt osztálytársamnak gyereke lett még a gimi után vagy már közben, munkanélküliek, megöregedtek ennyi idősen, 40 évesnek néznek ki.

Sokkal többre vittem mint ők, van diplomám,egy nagyon jól fizető állásom, egy csodálatos párkapcsolatom, mégis félek elmenni. Nem szeretnék és nem is az lenne a cél hogy felvágjak,nem vagyok ilyen. Valahol kívámcsi vagyok ki milyen most személyesen is, de félek attól,hogy most meg azért utálnának ki, mert többre vittem mint ők. Eléggé elszoktam az ilyen emberektől,mert azóta nem nagyon vannak ilyenek a környezetemben és félek,hogy egy gy primitívebb beszólásra már nem tudnék csendben reagálni.

Mit tegyek?



2018. máj. 3. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Eleve meg sem fordulna a fejemben elmenni egy olyan találkozóra, ahol senki sem kedvel engem és én sem érdeklődök irántuk. Soha nem is értettem a lényegét ezeknek a találkozóknak. Ha jóban voltatok, akkor úgyis találkoztok és tartjátok a kapcsolatot. Ha meg iskola után mindenki sz@rt a másik fejére, akkor meg mi értelme van ezt erőltetni?
2018. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Egy szóra álljunk meg , állítólag képzett ember vagy de ide írsz ilyen extra piti ügyben ?
2018. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
Sokat változhattak azóta, ahogy te is. Voltál már részeg, nem vagy szűz, és kipróbáltad a cigit is. Öltözz normálisan, ne legyél kirívó, és ne érzékeltesd hogy többet érsz náluk, még ha a párod is igazat ad ebben. Szerintem fabatkával sem érsz többet az utolsó mondatod miatt, pont ugyanolyan vagy mint ők. Menj el nyugodtan, meg fogsz lepődni a többieken. Már nem az az osztály vagytok, mint régen.
2018. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit bentragadtál a tiniszerepben. Kb így, kb úgy... még jó, hogy nem teszed minden második mondatba a “meg hasonlók” kifejezést.


A kérdésre válaszolva, ha akarsz elmész, csak nem a mi szavazatainktól teszed függővé? Azt viszont nem fogom elhinni, hogy MINDEN gimis osztálytársad sokgyerekes munkanélküli, akik boldogtalanok és “megöregedtek” 8 év alatt, csak te vagy gyönyörű, sikeres, boldog. Ha erre fened a fogad, hogy most majd tisztelni fognak, hát nagyon meg fogsz lepődni, senki nem fog a fenekén hemperegni a te csodás életed miatt.

2018. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Honnan tudod, hogy többre vitted, mint "ők"? :O
2018. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én pár éve 20 éves általános iskolai osztálytalálkozon voltam úgy, hogy előtte soha nem voltam. Ez is spontán lett nagyobb (osztály 3/4-e jött el, egy csaj hozta csak a párját), itt tudtam meg, hogy egy szűkebb csapat korábban is összejárt.


Ami tetszett, hogy senki nem játszotta meg magát. Akiket mi okosabbak anno egyszerű srácnak gondoltunk, azok közül is szorgalmas munkával sok szépen boldogul, jellemzően komolyabb házaik vannak, amikben sok a saját kétkezi munkájuk. Akik nem végeztek egyetemet, főiskolát azok közt sok a kisvállalkozó, a tanultabbak közül senki nem lett igazán komoly csúcsvezető. De az anyagi, szakmai sikereket mindenki csak nagyon mellékesen említette, mindenki inkább a családjáról beszélt, és a régi sztorikról (azt is egymás közt beszélgetve, nem kiselőadásszerű monológként). Ami meglepett, hogy a kisvállalkozókat zavarta legjobban a rendszer korruptsága (nem volt senkinek sem illuziója egyik oldallal kapcsolatban sem).


Annyira őszinte hangulatú volt minden, hogy simán tök nyíltan megtárgyaltuk azt is, hogy ki kibe volt titokban szerelmes.

2018. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

6-os, biztos Facebookon látja.


Nálunk is én voltam a fekete bárány, 10 éve ballagtunk általánosból. Néhány éve bevettek egy csoportba hogy megszervezzék az osztálytalálkozót. Kb mindenki rühellt engem és én is őket. Amikor megláttam, hogy mit is szerveznek, elkapott az ideg, és kiosztottam őket. Kaptak tőlem egy nagyon "finom" kommentet, és az összeset letiltottam. Én nekem eszembe nem jutott elmenni jópofizni velük. Persze visszahallottam, hogy én voltam a téma a találkozón. Mondván mit képzelek magamról, stb. De lexxartam. :D

2018. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el!

Ők nem kedvelnek téged, te se kedveled őket, mégis mi értelme lenne? Ráadásul a legtöbb osztálytalálkozó kölcsönös farokméregetés, hogy kinek van királyabb élete.

Zárd le a múltad ezen szakaszát és felejtsd el őket örökre!

2018. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az utolsónál én megfogadtam, hogy többet nem megyek. És ehhez tartom is magam :)
2018. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi voltam mindenkire, azokra is, akikkel utáltuk egymást. Ezért mentem el. De ha te nem vagy senkire se jíváncsi, akkor minek?
2018. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!