Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztályfőnöknek mi baja lehet...

Osztályfőnöknek mi baja lehet azzal ha nem megyek a bankettre de a pénzt befizettem? Akkor nem mindegy neki?

Figyelt kérdés

Ugye azt mondta a helyet úgy kötötték le hogy velem is kalkuláltak és ha nem megyek, attól még nekik a helyet ki kell fizetni és az én részemet és nekik kell állni.

Oké mondom akkor itt a pénz de akkor se megyek.

Nem tetszik neki.

Most akkor mi baja van? Anyagi kár nem éri, a részem ki van fizetve még jól is járnak mert a nevemre szóló étel ital is benne van az árban, és én biztos nem eszem meg ott se leszek vagyis potya kaja nekik.


Akkor mi baja lehet?


2020. jún. 15. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nálad nagyon beakadt ez a bankett szalag.
2020. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem unod még ezeket a kérdéseket?
2020. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, mikor lesz már a bankett....
2020. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
vasárnap VOLT
2020. jún. 15. 17:21
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem neki lehet ebből baja, hanem neked. Kimaradsz a közös programból, és akár hiszed, akár nem, ez hátrányodra fog válni. Az Ofő meg bizonyos okig felelős a jövődért, ezért aggódik érted.
2020. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Kimaradsz a közös programból, és akár hiszed, akár nem, ez hátrányodra fog válni."


És miben ? nem nyakaltam a piát hányásig? nem szakadt szét a fejem másnap a másnaposságtól? Nem járattam magam le (mint egyesek ) hogy az ajtón se tudtam kimenni annyira részeg voltam?

Ezekről maradtam le? Hát csak kibírom valahogy.

2020. jún. 15. 18:16
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Úristen ne már. Még hányszor fogod kiírni szó szerint ugyanazt? Te valami megszállott, beteg ember lehetsz. Mindenki leszrja a hülye banketted csak tűnj már el innen!
2020. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Mindenki leszrja a hülye banketted csak tűnj már el innen!"


és neked ki tart fegyvert a fejedhez hogy olvasd? Tán én? Nem tetszik? Ne OLVASD ilyen marha egyszerű.

2020. jún. 15. 18:37
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
:D
2020. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki unja nem tűnik fel neked? Vagy ennyire elmebeteg vagy?

Csodálatos lehet az életed ha a kamu kérdések kiírása a legnagyobb gondod!

2020. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!