Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok! Mi a véleményetek erről?

Tanárok! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves tanár, aki 2 éven keresztül tanított, azonban csak az osztály adott egybe ajándékot. Úgy érzem, hogy én személyszerint nagyon szerettem és sokat segített nekem, így egy libri 5000 Ft-os ajándékkártyát szeretnék neki vásárolni,vagy vmi mást. A korona vírus végett nem volt ballagás, állítólag szeptemberben lesz, akkor gondoltam, hogy odaadom neki. A kérdés, hogy nem lenne túl gáz, ha én külön ajándékoznék? Úgy sem fog már tanítani sajnos, szóval nem „nyaliból“ veszem neki, hanem szimplán szeretetből. A másik kérdés, hogy manapság a tanárok minek örülnek? Olyat szeretnék, ami egyedi!!

Elsősorban tanárok véleményére vagyok kíváncsi.

Üdv.

Egy gimis lány



2020. jún. 21. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
En 5000 forintnal tobbet tolakodonak tartok, akkor is, ha szivesen koltesz ra. 5000-ert mar lehet venni konyvet, ajandek is, de nem megy tul a hataron. Ha mar ugyis kulon ajandek, szerintem neki se lenne jo erzes nagyobb ertek. ( Fizetesemeles annal inkabb.)
2020. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

tanár vagyok

a könyvutalvány nagyon jó

nem biztos, hogy ebből kijön egy jó könyv, de hozzájárul az utalvány.

semmi tolakodó nincsen benne.

köszi, hogy gondoltál rá! :)

2020. jún. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2020. jún. 22. 14:19
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Én is tanítok. :)
2020. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!