Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha az általános...

Mit tegyek, ha az általános iskolai osztálytársaim kakiba se néznek, és még csak nem is köszönnek? Kivéve akkor, amikor én előre köszönök.

Figyelt kérdés
Én az utolsó két évben érkeztem ahhoz az osztályhoz. Nagyon jó közösség jött létre, imádtam oda bejárni. 5-6 lánnyal különösképpen jóba voltam. De mióta elballagtunk, nem is köszönnek, nem keresnek, ki is követtek instagramon. Mindenkit követnek, kivéve engem meg egy másik osztálytársamat, akivel egy középiskolába kerültünk. Van, aki még Facebookon is kivett az ismerősei közül. Októberbe szinte mindenkire ráírtam, de vagy vissza se írtak, vagy flegmán válaszoltak rá pár nap elteltével. Nem tudom, mi lehet a bajuk velem és a másik osztálytársammal. Már nem is köszönnek, csak ha rájuk köszönök. Furdall a lelkiismeret, pedig nem is csináltam semmit, legalábbis én nem tudok róla.

2020. júl. 6. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát...oké ez tényleg fura, talán valami pletyka? Igazságszerint az első gondolatom inkább az, hogy atyaég kit érdekelnek az általános iskolás osztálytársak? Senki nem emlékszik rájuk egy kis idő múlva.


Amúgy nem lehet hogy ők egy suliba mentek ti ketten meg máshova, és ők ezért maradtak együtt?

2020. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, egy idő után teljesen el fognak tűnni, ne a múltat akard, keress új barátokat.

Én már nem is ismerek fel sok mindenkit, már 8. nyarán nem szóltam hozzájuk xd

2020. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nincs veled semmi baj, valószínűleg komolyabb felfogásod van, érettebb típus vagy mint a többiek. Én is hasonló voltam így tudom mit érzel. Ne törődj velük.

Keress olyan társaságot ahol önmagad tudod adni és jól érzed magad.

Én 23 éve ballagtam és az osztályból jó ha 3 haverom volt. Ma mindenkit megismerek az utcán, van akinek nem köszönök. Anno sem voltunk jóban semmi nem változott csak idősebbek lettünk.

A felszínes bájcsevej, nagyképű duma engem nem érdekel.

2020. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem képesek köszönni maguktól, akkor te se tiszteld meg őket azzal, hogy te rájuk köszönsz. Én talán kétszer játszottam ezt el egy általános iskolai osztálytársammal. Semleges kapcsolatunk volt korábban is, szóval annyira nem sértődtem meg, de úgy voltam vele, hogy ha egy sziára sem képes, akkor ott egye meg a fene. Nekem is volt olyan ember, akivel jóban voltunk, majd ballagás után más gimibe mentünk, és egyik napról a másikra hirtelen megszakadt a kapcsolat. Nem köszöntöttek fel a szülinapomon, nem hívtak magukkal ha mentek valahova, még olyan bugyuta dolgok is fájtak, hogy nem lájkolták valamilyen posztomat, egymás képei alá meg nyomatták a szivecskés kommenteket. Nyilván rossz érzés volt, de én mindig is úgy voltam vele, hogy ha mindig nekem kell keresni a másikat, azzal csak magamat nyomom el. Keress más barátokat, őket pedig igyekezz elfelejteni. Én az ilyen barátokat kitöröltem a közösségi oldalaimról, hogy tényleg idegenek legyünk.
2020. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!