Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mégis mi lehet az oka annak,...

Mégis mi lehet az oka annak, hogy 25 osztálytársamból 8 kikövetett? Talán igaza lehet az egyik osztálytársamnak, hogy nem bírnak a többiek? Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ez az első évünk az osztállyal.

Még októberben mondta az egyik osztálytársam, hogy mondta neki az egyik osztálytársam, hogy engem sokan nem bírnak, nem tudom, hogy miért. Nem vagyok az osztály középpontja, de nem is vagyok szótlan. Eddig kételkedve hittem el, hogy sokan nem bírnak, de most már elhiszem. Megnéztem, és 8 ember kikövetett az osztálytársaim közül, de az összes többi osztálytársamat követik, csak engem nem. Vannak olyan emberek az osztályból, akikkel egy szót nem váltott senki, olyan szerények, hogy meg sem bírnak szólalni nagyobb társaság előtt, de őket követik meg jelölgetik minden képükön, engem még csak követni se követnek. Nem tudom, mi bajuk lehet velem. Mindenkit követnek, csak engem nem.



2020. júl. 11. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg utálnak.
Nem utálnak.
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is utálnak,de nem bírnak szerintem:/ Én befejeztem idén a sulit,de letiltottam több mint felét ilyen okból. Tudom itt kikövetés van,de annak oka van. Nekem is egy már nem barátnőm kikövetett pedig nem voltunk rosszban,csak nem beszéltünk már,pedig osztálytársam volt,és követtük egymást jó ideig. Valami problémájuk biztos van.
2020. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kerdes: miota egyenlo a szerenyseg azzal, h valakit nem kedvelnek? Csak mert ezt nem lehet parhuzamba allitani. Te most azthiszed, h attol, h nem vagy szereny maris kedvelnek autonatikusan?


En "szereny" vagyok, de megis az emberek 90%-a kedvel, a tobbit meg lexarom. Aki utal az utal, ennyi. Nem kell mindenkinek szeretnie.

Hogyan ertem el, h kedveljenek? Nem beszelek senkivel csunyan, nem kotekedek senkivel es nem is szolok le senkit. Normalisan lehet velem beszelgetni es segitokesz vagyok es nem szolok bele mas dolgaba. Ennyi. Ez altalaban eleg ahhoz, hogy ne utaljanak es elfogadjanak.


Szerintem kerdezd meg azt aki mondta, h utalnak, h miert utalhatnak?

2020. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az a "kikövet"?
2020. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!