Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárnak mégis mi köze...

Egy tanárnak mégis mi köze van egy diák személyes holmijaihoz?

Figyelt kérdés

Még ebben az évben volt, hogy hazaküldött egy tanár. Tényleg! HAZAKÜLDÖTT!!


Hogy miért? mert a telefonomon bugyi volt.

Kajak! Lehet kapni egy ilyen gumibugyit, amit felrakhatsz a telefonodra. és amikor rádugod töltőre, akkor odébb kell húzni, mint az igazi bugyit.

Ahogy ezt meglátta förtelmes ordítozásba kezdett és hazaküldött.


Hát szerintem cuki. És az osztály lány tagjai szerint is.

Azon a napon még 3 másik tanár látta, akik NŐK voltak. Az első ilyen nevetősen mondtam, hogy "ahhhhjj." A második látta és eksü örült neki! tetszett neki.

A harmadik meg ugynolyan mint az első. Egy icipici düh sem volt benne. hülyeségnek tartotta, de elfogadta, hogy áhh. fiatalság bolondság.

De ez a negyedik. Hát ez valami katasztrófa. Úgy ordított, hogy még én éreztem magam kellemetlenül így mindenki előtt.


ez 11. osztályban történt.


2020. júl. 13. 19:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, mondd, ki bántott?:)
2020. júl. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
Inkább arról mesélj átengedtek-e a végül 4db 1-essel az otthoni tanulmányaidra...
2020. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
78%

Idétlenség apró szexuális felhanggal, tipikus tini cucc ez a telefonbugyi. Nem szeméremsértő, nem harsány. Ha egy női nemiszervet formázna, aminek bele kell dugni a közepébe a töltőt, az lenne csak igazán ízléstelen, de még arra is csak annyit mondanék egy kamasznak, hogy "ez nagyon kínos és gusztustalan, inkább vedd le, mielőtt mások is meglátják".

A tanárod valóban begyepesedett és ideggyenge. Törekedni kell a tizenéveseknél arra, hogy minél kevésbé legyenek idétlenek, de nem elvárható tőlük a makulátlanság. Nem kell így kiakadni azon, hogy egy tini olyan, mint egy tini.

2020. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell kiakadni azon, hogy egy felnőtt olyan, mint egy ember.
2020. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Tanárnak és az iskolának kötelesség az oktatáshoz szükséges rend fenntartása. Ha ezt a diák bármivel tönkre akarja tenni, akkor jó lenne, ha a tanárnak lenne ahhoz eszköze, hogy ezt kordában tudja tartani. Ha valaki az órának a megtartását korlátozza bármilyen személyes holmiával, akkor bizony a diák vélheti, hogy a személyes tárggyal van gondja, miközben a diák viselkedésével van gond.


A kérdező története egyoldalú és gyanúsan nem valószerű. Ezért lenne jó a másik oldal meghallgatása, mi történt valójában és nem látatlanban elítélni a tanárt, az iskolát, majd végül magát az egész oktatási rendszert, ahogy azt itt egyesek teszik.


Én diákként, amikor valaki azzal játszott, hogy benn hagyta a telefonját másik osztályba és direkt csörgette hangosan, hogy zavarja az órát, egyszerűen lehalkítottam a telefon. Örökre. Játsszon az ilyen az anyja holt testével, de ne akadályozzon mást az emberi jogaiban, mint a tanuláshoz és munkához való jog.


Kicsit el kéne azon gondolkodni, hogy az iskola a magamutogatás intézménye, vagy az oktatásé.

2020. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!