Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárnak mégis mi köze...

Egy tanárnak mégis mi köze van egy diák személyes holmijaihoz?

Figyelt kérdés

Még ebben az évben volt, hogy hazaküldött egy tanár. Tényleg! HAZAKÜLDÖTT!!


Hogy miért? mert a telefonomon bugyi volt.

Kajak! Lehet kapni egy ilyen gumibugyit, amit felrakhatsz a telefonodra. és amikor rádugod töltőre, akkor odébb kell húzni, mint az igazi bugyit.

Ahogy ezt meglátta förtelmes ordítozásba kezdett és hazaküldött.


Hát szerintem cuki. És az osztály lány tagjai szerint is.

Azon a napon még 3 másik tanár látta, akik NŐK voltak. Az első ilyen nevetősen mondtam, hogy "ahhhhjj." A második látta és eksü örült neki! tetszett neki.

A harmadik meg ugynolyan mint az első. Egy icipici düh sem volt benne. hülyeségnek tartotta, de elfogadta, hogy áhh. fiatalság bolondság.

De ez a negyedik. Hát ez valami katasztrófa. Úgy ordított, hogy még én éreztem magam kellemetlenül így mindenki előtt.


ez 11. osztályban történt.


2020. júl. 13. 19:44
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
8_ kár. a többség szerint cukiés semmi gond nincs vele.
2020. júl. 13. 20:03
 12/35 A kérdező kommentje:

10: igen ezt modnom :D Minek mutogassam? Amúgy is osztálykarácsonyra kaptam csajomtól. "véletlen" engem húzott.


Hát én bajom. na és.. De akkor sem küldhet haza csak azért, mert épp nem tetszik neki valami. Visszaél a hatalmával.

2020. júl. 13. 20:05
 13/35 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon ízléstelen...
2020. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
58%

,,Ez az a tanár aki nem bírja elviselni, ha diákok akár csak puszit adnak egymásnak."

Ez ismerős, az ilyenek szoktak eltellve lenni maguktól, hogy ők milyen erkölcsösek, micsoda értékeket adnak át a romlott ifjúságnak. Nem ám pont ezzel a baszatlanság- propagandával okoznak a lehető legtöbb kárt...-.-

2020. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom a náci gyerek meg rendes, nemzeti értéket képvisel számára... Egyébként úgy tudom ilyet nem is lehet jogilag, hogy hazaküldeni valakit.
2020. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
2%

De most ez miért bánt téged?

Én örültem volna ha hazazavarnak, de még arra se volt szerencsém, hogy csak óráról kizavarjanak, nemhogy haza :D

Nyilván ettől függetlenül a tanárod egy begyöpösödött konmunista f**zkalap volt.

2020. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy érted e, de ez a bugyi úgy van kitalálva, mintha a telefon USB bemeneti nyílás lenne a női nemi szerv, az USB kábel pedig a Pénisz...

Ez valaki szerint lehet vicces, valaki szerint pedig ízléstelen.

Mindenkinek meg lehet a véleménye.


Viszont emiatt nem küldhet haza, illetve ezt nem szankcionálhatná semmivel sem egy tanár jogilag, ugyanis egy ilyen bugyi használata a telefonon nyílvánvalóan nem közsszemérem sértő...

2020. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
30%

A történetnek ez az egyik fele.

Halgattassék meg a másik fél is!


:)


Ha nem lenne gondod ezzel és a tanár lenne a hülye, vajon balhéznál emiatt szünidőben?

2020. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
85%

#18. Miért ne "balhézhatna" amiatt, ha egy tanár teljesen jogtalanul hazaküldi...


Azt nem tudom, hogy hogyan kéne meghallgatni a másik felet... Szerinted majd feljön ide a tanár és ír pár kommentet?


Minden kérdés egyoldalú, ezért kell Őket ügy kezelni, mint egy hipotézist.

És így lehet normálisan is válaszolni...

Különben mindenhová irogathatnád, hogy "hallgassuk meg a másik felet is!".

2020. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
71%
Ti nem voltatok gimisek , őszintén? egy 11-es vagy 12-es gyerek szerintetek mivel fog hülyéskedni?
2020. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!