Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bántottak az iskolában?

Bántottak az iskolában?

Figyelt kérdés
Hogy élted meg?

máj. 22. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Igen, szerencsére fizikailag nem. Csak szavakkal. Csúfoltak, szekáltak, kinevettek, olykor beszólogattak és volt, amikor elrakták a holmijaimat. Igazából nem neheztelek már rájuk, miért is tenném? Csak, magamat mérgezném vele.
máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem durván, de voltak időszakok, mikor igen. Hát nem esett jól.
máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Igen, de megvedtem magam és ok jártak rosszul mert a kórházba jutottak
máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Elég rosszul. Kétszer volt fizikai jellegű.1x kihúzták alólam a széket, akkor megúsztam azzal hogy bekékült a karom. Masodszor Nagy poénnak tartotta egyik osztálytársam, hogy elgáncsolt, csak épp rosszul estem, neki fejjel a padnak. Dőlt a homlokomból a vér, és lett egy szép agyrázkódásom. Behívatták a srác szüleit, másnap kèk zöld foltokkal jelent meg. Valahogy nem tudtam sajnálni. Már csak pár nap volt hátra a tanévből mikor ez történt. Utàna elköltöztünk, iskolát vàltottam. a 8. osztály nyugis volt, lettek baràtaim is:). De azért az a 1,5 év előtte a másik suliban kínszenvedés volt.:(
máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen.
máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehetne legalább ezeket a válaszokat nem lepontozni...?


Engem a válogatott gimis osztályomban szoktak kiröhögni, kibeszélni, meg rajtam poénkodni a menők, amiért végig becsülettel tanultam, és készültem az órákra. Ha becsúszott egy hármas, és vagy a tanár olvasta fel, vagy olyan osztotta ki a dolgozatokat, akkor onnantól a nap végéig azt hallgathattam, hogy "juuuj, xy-nak csak hármas lett! mi lesz most?".

Az egyik népszerűbb srácot pedig többször hallottam, amint a hátam mögött stréberként hivatkozik rám. A nevem helyett hívott így. Nem tudom, tudta-e, hogy hallom, de már nem zavar.


Bántott, amiért így viselkedtek velem, azonban egész hamar túl tudtam magam tenni ezen az egészen, de el nem tudom mondani, mennyire jót tett, hogy elballagtunk és kikerültem abból a közegből! Azóta lett önbizalmam, határozottságom, jobb kiállásom, és még sorolhatnám.

máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi hiba volt, hogy rossz társaságba keveredtem. Mondjuk azért az túlzás, hogy csúfoltak mert igazából inkább csak "basztatás" volt és azt is csak azért csinálták mert azt hitték jó poén. Igazából nem esett jól de nem mertem sose elmondani nekik, pedig amúgy párszor elmondták, hogy ha nem esik jól szóljak és leállnak. Szóval maximálisan az én hibám volt. Tanultam belőle.
máj. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy fő bully-m volt/van, tipikus g..i, tavaly dobáltak, nevemet csúfolták. Beállt mellé pár gyerek is, azokkal is b..tatott.

De már csak néha jön beszólni.

és ez középiskola, felnőtt emberek :)))

máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem csúfoltak, megvertem az egyik tagot és abbahagyták. Kaptam érte egy szaktanári figyelmeztetést, de nagyon megérte. Szarul esett, mert olyan dologért piszkáltak, amiről nem tehettem(az orrom miatt).
jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Én sajnos nem vagyok ilyen bátor, pedig jól jönne :/

jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!