Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nályatok is teljesen megváltoz...

Nályatok is teljesen megváltozott az osztály félév alatt?

Figyelt kérdés
Nem csak külsőleg, hanem belsőleg is. Meg úgy nagyon átalakultak a klikkek. A nagy barátságok legtöbbje szétszakadt. Van egy kis csoport, akik mostanra olyan nagy arccal rendelkeznek, hogy az osztályfőnököt is kihozták a sodrából, pedig őt aztán nagyon nehéz, mert egy birkatürelmű ember. Bár nem tudom, hogy csak erre a 2 napra lettek ilyenek, vagy ilyenek is lesznek végig, fogalmam sincs. Akkor az osztály nagy álompárja is szakított és most megy a sárdobálás mindkét fél részéről. Eddig örömmel mentem be a suliba, és nagyon szerettem ott lenni, de most már olyan szinten megutáltam az osztályt, hogy nincs kedvem bemenni. Mindenki mindenkinek az ellensége, mindenki klikkekbe van.

2020. szept. 2. 15:21
 1/8 A kérdező kommentje:
*Nálatok
2020. szept. 2. 15:21
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Eddig se kedveltem az osztályom,most se másabb nekem. Külsőre senki nem változott max. valakiknek a frizurája vagy lefogytak vagy meghíztak.

Nem nagyon foglalkoztam velük soha,egy emberrel vagyok jóban és mi ketten megvagyunk aztán az osztály többi fele drámázzon és marakodjon amíg akarnak.

2020. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Kéedező, hányadik osztályos vagy?
2020. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Igazából ezek a változások nagy valószínűséggel akkor is végbe mentek volna, ha nincs félév kihagyás. Így viszont sokkal szembetűnőbb a változás, mert hirtelen egyben látod, nem napokra/hetekre lebontva 1-1 apróbb részletét.

Szerintem még mindenkinek vissza kell szoknia. :)

2020. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd az élet jó oldalát mindig. Ilyen dolgok mindig voltak, természetes, hogy más barátságok is kialakulnak. Tudom, hogy rossz, de ha morcos leszel, akkor azzal csak magadnak ártasz. Vedd könnyedebben, te is beszélgethetsz másokkal is, a lényeg, hogy jólérezd magad. Hülyén viselkedő emberek sokszor vannak, ahogy morcos emberek is, ne velük foglalkozz. Nem tudják, hogy mi a fontos az életben. Legyél életvidám, beszélgess másokkal, tartsd velük a kapcsolatot, és tanulj jól. És ne mondj rosszat senkire, a hülyékre se, és a nemhülyékre se.
2020. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Szegénykém... Örülj, hogy nem terrorizálnak meg miegymás! Mai kamaszoknak ilyenre is van idejük... 1997-2001 között miközöttünk még a benyalás/könyöklés/meghunyászkodás esetei foroghattak fönt, ilyen jelentéktelen dolgok elő sem jöhettek!
2020. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerintem egy csepp változás nincs, külsőre még esetleg van egy-kettő kisebb változás, de az emberek viselkedése, személyisége, a klikkek, társaságok összetétele ugyanaz maradt, mint ami volt márciusban.
2020. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ehhez a változáshoz elég volt egy szimpla nyári szünet 9-10. között. Utána már csak egyre lejjebb volt, szalagavató “megbeszélésen” szidták ezerrel egymást, az ünnepség után két táborra szakadva mentünk afterre meg privát ivásra, utóbbin résztvevők mindenféle buliqrvának elhordták az afterosokat, de bezzeg az ő magán partijuk mennyivel menőbb meg kulturáltabb (persze...). Utolsó osztálykiránduláson a naaagy lánybarátok közül ketten majdnem megölték egymást, egy riherongy meg rámászott a “legjobb barátnője” pasijára, 4 éves kapcsolatot tett tönkre (na persze a tetű gyereket sem kellett félteni). A bankettre voltak, akik el sem jöttek.

Mindezek úgy történtek, hogy 9-ben nagyon-nagyon jó közösségünk volt.

2020. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!