Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársaim folyton hivogatnak mindenhova, de én undorodom tőlük?

Figyelt kérdés
Iskolában folyamatosan megy a beszólogatás, belekötnek mindenbe, folyton keresztbe akarnak tenni nekem, szivatnak, közben meg azt várják, hogy hétvégente menjek el velük szórakozni meg ilyenek.. Mi a logika ebben? Mondtam nekik, hogy biztos nem megyek, de akkor is nekiálltak szidni meg piszkálódni, hogy mi az hogy nem. De minek hivogatnak el, ha közben meg kb megkeserítik az életem? Már elfog az undor, ha csak arra gondolok, hogy jövőhéten is velük kell egy légtérben lennem.. 11.-es vagyok, 17F
2020. szept. 4. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz ha iskola időben szemétkednek veled akkor szerinted mit akarnak olyankor amikor biztos nincsen tanár a közelben?

Nem pizzát akarnak neked venni azt elhiheted.

2020. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elvileg a ""barátaim"", szóval nem összeverni akarnak meg ilyenek. Ritkán lehet velük normálisan beszélni, de általában rohadtul idegesítenek, és nekik ez fel sem tűnik, amit csinálnak.. Mondani akarok nekik valamit mondjuk, egyből jön a "Kussoljál be", meg ha mondjuk hátrafordulok hozzájuk óraközben, akkor a "forduljál előre" meg ilyenek. kb úgy beszélnek velem mint valami kutyával.
2020. szept. 4. 16:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ""barátaid"" helyett inkább """""""""""""""""""barátaid"""""""""""""""""""...
2020. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én régi osztályomról lenne szó. Ott is pár csaj játszotta az agyát, és engem pécéztek ki. Mindennek elmondtak, löködtek, próbáltak megfélemlíteni, közben ment az álszentséges barátkozás is, hátha bekapom a horgot. Aztán egyszer elegem lett és kiálltam magamért. Utána békén hagytak.

Szerintem azért merik megcsinálni veled is, mert látják, hogy bármit megtehetnek veled. És azért csak falkában, mert egyedül gyávák és önbizalomhiányosok. Állj ki magadért! Ne legyél céltábla, mert akkor még sokáig fogsz szívni. Az ilyen nagymenőkkel csak egyféleképpen lehet elbánni, ha megmutatod, hogy veled nem játszadozhatnak. Légy határozott, vagy pedig a másik, hogy oda se bagózz rájuk. Ha látják, hogy nem érdekel, bármit mondanak, akkor le fognak rólad szállni, mert nem lesz meg a szórakozásuk. Ha nem érnek célt, akkor nem lesz értelme téged szekírozni, hiszen az úgy nem buli.

2020. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy 3 év alatt már próbáltam mindent. Volt, hogy teljesen leszartam, nem működött. Aztán volt, hogy elegem lett, és nekimentem az egyik gyereknek, sőt, kétszer is volt ilyen, hogy már majdnem verekedés lett, mindkétszer az a gyerek maradt alul, csak én ugye nem kezdem el ütlegelni ha már nem tud védekezni meg ilyenek, hanem hagytam inkább.. De még ez után is csinálják, szóval nem értem..
2020. szept. 4. 17:04
 6/11 A kérdező kommentje:
De ezek még 9.-ben voltak, azóta inkább csak szavakkal bántanak, viszont kb naponta vannak random pofonok, nyakon ütések stb. Amiket én mind vissza is adok. Tehát nem tudom, tipikusan olyan emberek, hogy minél jobban visszaadod neki, annál jobban élvezi és csinálja. Mit tegyek?
2020. szept. 4. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Csicska lettél sajnos, akit jó baxtatni. Ki kell vívnod a tiszteletet, a helyedet, ami nem lesz könnyű. Ahogy látom már egyszer-kétszer lenyomtál egy gyereket, úgyhogy egész jó erőben lehetsz. Ha legközelebb valaki lekussol, mondd meg, hogyha még egyszer ezt mondja, akkor szájba vágod. Ha megint eljátsza vagy keménykedik, rezzenéstelen arccal kenj le neki egyet. Utána mondd meg faarccal, hogy te szóltál. A random pofonnál is szólj, hogy lécci ne, mert meguntad. Ha újra eljátszák, akkor keverj le egy isteneset, ami után már elcsodálkozik. Szóval ne olyan pofon legyen, amit játékból ad az ember, hanem érezze meg. Nem kell verekedni, de valahogy a tudtukra kell adni, hogy neked ez nem pálya. Én egyáltalán nem vagyok az erőszak híve, de bizonyos élőlények között csak drasztikus módszerekkel lehet kivívni a tiszteletet.
2020. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amiket én mind vissza is adok. - Nagyon helyes.
2020. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld őket
2020. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azert hivnak, hogy ott is cseszegethessenek, mert igy poenosabb egy pizzazos est, mint ha csak magukban elcsevegnenek.

Jol teszed, hogy nem mesz, en a te helyedben nem magyarazkodnek, legkozelebb megkerdeznek:

“Pista, ha’ gyere mar velunk el a hetvegen iszogatni meg pizzazni, naa gyere mar”

A valaszod legyen rovid es tomor, azaz:

NEM. Majd allj fel es setalj el.

2020. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!