Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársaim folyton hivogatnak mindenhova, de én undorodom tőlük?

Figyelt kérdés
Iskolában folyamatosan megy a beszólogatás, belekötnek mindenbe, folyton keresztbe akarnak tenni nekem, szivatnak, közben meg azt várják, hogy hétvégente menjek el velük szórakozni meg ilyenek.. Mi a logika ebben? Mondtam nekik, hogy biztos nem megyek, de akkor is nekiálltak szidni meg piszkálódni, hogy mi az hogy nem. De minek hivogatnak el, ha közben meg kb megkeserítik az életem? Már elfog az undor, ha csak arra gondolok, hogy jövőhéten is velük kell egy légtérben lennem.. 11.-es vagyok, 17F
2020. szept. 4. 16:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%
Hiába hiszed, azt hogy kiáltáll magadért, hogy lenyomtad pár éve az egyiket. Te arra vársz, hogy bekattanj, és akkor szerzed meg a "bátorságod" , nem javaslom, hogy dühösen hadonász, mint egy félőrült. Elhiheted, nem állnak beléd, ha nem látnak benned kihívást. Provokálnak, mert az egyik összeakarja mérni magát veled.
2020. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!