Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kevésnek érzem magam, mert...

Kevésnek érzem magam, mert nappalis vagyok?

Figyelt kérdés
A gimis osztályomból nem sokan mentünk egyetemre, többen már dolgoznak vagy levelezősök. Én meg már teljesen ott tartok, hogy semmit érő vagyok mikor csak "benn ülök" az egyetemen és nem dolgozok, csak nyáron. Egyszerűen nem érzem magam ahhoz eléggé érettnek, hogy a munkát helyezzem előrébb és úgy jöjjön a tanulás. Ha levelezőn lennék akkor a tanulás szenvedné meg, és ugyanúgy boldogtalan lennék. Valóban keveset érnék,mert nappalin vagyok és 21 évesen még otthon élek, de ahogy végeztem elköltöznék?
2020. szept. 19. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nincs ezzel baj, sok nappalis szak mellett nem is lehet dolgozni
2020. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem figyelemre méltó, hogy egy olyan közegből, ahonnan nem sokan mentek továbbtanulni, te mégis megtetted.
2020. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már.


Én kényszerből elköltöztem 19 évesen és munka mellett, levelezőn csináltam az egyetemet.


Hát, nagyon kemény volt és nem, nem éreztem azt, hogy emiatt több lennék. Söt, sajnáltam, hogy ilyen túlhajszoltan kellett élnem.

2020. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég dilis kérdés, már bocs.

Engem is marasztalt az egész pékség, ahol nyári diákmunkára voltam, hogy hagyjam az egyetemet.

Jól melózok, eszem is van, ha Gyuri nyugdíjba megy én lehetnék a gyúró!


Docens lettem, a gyár már rég le van tarolva.

Szerettél gondolok rájuk, de ezt benézték.

2020. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy éreztem egyetemistakén, ráadásul nekem az egyetemi társaim mind albit meg koleszt tartottak fent, ami miatt pláne szégyelltem magam, de kiderült, hogy kb mindegyiküknek a családja kifizeti a 99%-át. 1-2 társam azért akadt, akik teljes állást vállaltak, de nem ők voltak többségben. Akkor nyugodtam meg, de odáig nekem is volt egy rossz érzésem, hogy "csak ülök az egyetemen".


Amúgy írta valaki, hogy sok nappali szak mellett nem lehet dolgozni. És van egy csomó szak, ami nappalin indul csak.


Meséltem, hogy 1-2 társam akadt, akik nappalin tolták és teljes állásban dolgoztak, nekik egy rémálom volt, mert a tanárok nem voltak velük elnézőek amiatt, hogy ezek a lányok nem tudtak bejárni.

2020. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Élvezd ki az egyetemi éveket.
2020. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5, hát az elég szemét dolog egy tanártól.

Én tudom milyen a 3 műszak, ha csak a nyári szünetben is, szóval inkább azt keresem, hogy segítsek nekik.

2020. szept. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!