Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavató ruha próbánál és...

Szalagavató ruha próbánál és vásárlásnál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Decemberben vagy januárban lesz a szalagavatónk és a lányok kitalálták, hogy keringőzzünk.Ez mind szép és jó de 12 fiú van velem együtt és csak 9 lány.Így felvetették hogy a lányokkal leszek. hisz így is vékony lányos alkat vagyok lapockáig érő hajjal.Sokszor vagyok fodrász és kozmetikus gyakorlaton modelljük.

Így kíváncsi vagyok hogy is mennek ezek a ruha próbák vagy ruha vásárlások.Mennyire előre kell megvenni a ruhát és mire készüljek.



2020. szept. 28. 06:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Neeee. Akkor inkább dobjátok össze egy csajnak a ruháravalót. Amúgy ezeket a ruhákat kölcsönözni szokás, plusz haj, smink... 30-50 ezetbe simán benne van és ez egy 3-4 perces szám. Mondjuk a szüleid helyében nagyon szégyellném magam, ha a fiam női ruhában bohóckodna (és nem azért mert pl nemcserés vicc táncot adtok elő). Ha nincs ilyen beállítottságod, ha full hetero vagy, akkor inkább ne táncolj, vagy keress csaj párt. Nem is finanszíroznám. Arról nem is beszélve, hogy erről évekig beszélni fognak.


Jah és ennyire nyekenyóka ne legyél már, hogy a lányok ennyire befolyásoljanak és hülyét csináljanak belőled.

2020. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%
Az se biztos, hogy lesz szalagavató....
2020. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
92%
Zseniális kérdés. :D
2020. szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
40%
Végre megvan a MoMo következő kampányának főszereplője.
2020. szept. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Én gondoltam arra hogy addig még úgyis dolgozok így 1 lánynak biztos tudnám állni a költségeit talán 2nek is.

Bérelni szokták nem venni? Ami szalonokba bekérdeztünk ott adtak volna kedvezményt a osztály részére viszont a lányok felének nem tetszettek a ilyen egységes ruhák.


Mivel nem tudom ezeket nem hiába kérdeztem meg. A fodrász gyakszisok még megoldják szerintem a hajat. Elvileg 2 profi sminkes volna szalagavatóra.De egyébként a költségek nekem egyáltalán nem nagyok.Munka mellet még kevés is. Vagy bérlés vagy vásárlás nekem mindkettő belefér ha meg annyiba kerülne a sminkes vagy fodrász szintén belefér. Elvégre egyszer van szalagavató.


Meglepő mennyire negatív és elítélőek vagytok. Nem értem mióta szokás egy kérdésre bunkón vagy elítélőn válaszolni.Meg lehetne tartani. Itt fel lett téve a kérdés és meg lett mondva hogy a osztály már belement ezekbe főleg hogy szüleim nem lesznek ott.

2020. szept. 28. 08:20
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt még azok is furcsállják, akik amúgy nem előítéletesek. Szerinted hány osztályban van ugyanannyi lány, mint fiú? Ezt nem úgy szokták megoldani, hogy akkor valaki beöltözik az ellenkező nemnek, hanem akkor másik osztályból keresnek valakit, ez lehet az évfolyamról, vagy alsóbbéves is, és ilyenkor a felkért illetőnek fizetni szokás a ruhája kölcsönzését. Itthon kölcsönözni szokás a ruhát.

Nálunk háromszor annyi lány volt, mint fiú, én egy évfolyamtársammal táncoltam, ahol meg lányok voltak kevesebben, és így mindketten kétszer táncoltunk. Ha a többi osztály nem keringőzik, biztos lenne valaki, aki mégis szívesen táncolna, vagy mint már mondtam, egy alsóbbéves ismerőst felkérni.

2020. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Oh ezt így teljesen megértem. Nálunk nem volt felvetve másik évfolyamból való felkérés.Viszont osztályfőnök nem akart külsősöket.Osztályon belül akarta elintézni. És így lett az hogy megszavazták és belementem hogy lányokkal legyek.

Ha kölcsönzés a szokás az jobban hangzik mert semmi kedvem egy esküvőit megtartani.


Nálunk most még úgy áll hogy meg lesz tartva és hamarosan belekell kezdeni a ruha keresésbe elvileg.

2020. szept. 28. 08:45
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 5 pár van eddig meg és azt mondod jól keresel, akkor fizesd ki az egyik lány ruháját és táncolj vele fiúként. Te valójában lány ruhában akarsz táncolni, más épeszű magyarázatot erre a marhaságra nem tudok elképzelni. Ja de, ha egy ordas nagy kamu troll kérdés. Ha mégsem, nálunk is kevesebb volt a fiú, de az évfolyamból lett mindenkinek párja, aki akart táncolni, külsőst nem lehetett hozni. Fel kéne világosítani az ofőt, hogy normáliséknál így szokás, nem pedig a fiúkból csinálnak lányokat. Én egy halál elfogadó ember vagyok, de ezt oltári baromságnak érzem. Más az, ha valaki meleg vagy transznemű és így SZERETNÉ, akkor megértem, de ez az egész egy vicc. Rajtad fognak röhögni még az unokáitok is. Biztos ezt akarod?
2020. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%

Mi az, hogy a lányok és az osztályfőnök megszavazták?! Ez nem normális, miért nem tőled kérdezték meg először?

Az egy dolog, ha valaki transznemű, de ha valaki fiúként azonosul, és lánynak öltöztetik be, csak mert feminin és túl kevés a lány a szalagavatón, az már vicc kategória. 100 másik megoldás létezik, mielőtt ez egy normális ember eszébe jutna...

2020. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
87%
De figyi már az előbb azt írtad, hogy miért előítéletes valaki, mikor ez már meg lett beszélve. Ha te már eldöntötted, hogy hülyét csinálsz magadból akkor minek tetted ide ezt a kérdést. Nekem ebből az írásból az jön le, hogy egy nyámnyila srác vagy és hagyod hogy a lányok meg az ofő hülyét csináljanak belőled. Szerinted ha beöltözöl lánynak az majd titok marad? Ha nem avatsz be senkit is látszik, az alkatodon, arcodon hogy fiú vagy. Szerintem egy ilyen keringőt ízléstelen így "elviccelni". Plusz anyukád helyébe én megkérdezném a lányokat és az ofő-t is, hogy úgy az agyában minden oké amúgy, hogy ez szerintük jó ötlet? Az tuti, hogy ha ebbe bele mész, majd hallgathatod a "b*zi" - zást, meg egyéb bántásokat. De hogy egy életen át bánni fogod az is tuti. A többi fiú az osztályban mit szól amúgy ehez? Nem néznek hülyének kicsit sem?
2020. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!