Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavató ruha próbánál és...

Szalagavató ruha próbánál és vásárlásnál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Decemberben vagy januárban lesz a szalagavatónk és a lányok kitalálták, hogy keringőzzünk.Ez mind szép és jó de 12 fiú van velem együtt és csak 9 lány.Így felvetették hogy a lányokkal leszek. hisz így is vékony lányos alkat vagyok lapockáig érő hajjal.Sokszor vagyok fodrász és kozmetikus gyakorlaton modelljük.

Így kíváncsi vagyok hogy is mennek ezek a ruha próbák vagy ruha vásárlások.Mennyire előre kell megvenni a ruhát és mire készüljek.



2020. szept. 28. 06:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi a helyzet a másik sráccal? Oké, hogy neked hajlamaid vannak, de ha nekem valaki azt mondaná, hogy egy lánynak öltözött palival kell táncolnom, akkor hosszas röhögés után közölném, hogy ne számítsanak a jelenlétemre.
2020. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kellet hétfő reggelre...


Ha nem kamu, akkor táncolj úgy ahogy akarsz. Ruhát inkább bérelj, vagy ha olcsón kapsz, akkor vegyél egyet s majd eladod. (Az enyémet pl 12ezer ft-ért vettük a kínaiból, 2 héttel a szalagavató előtt [link] )


De köncsönzés előtt azért tisztázzatok le bizonyos dolgokat az osztályban. Pl fehér legyen vagy színes is lehet, abroncsos vagy anélküli, stb.


De ha a ruhabérlésnél furán néznek, meg úgy máskor is, azon ne lepődj meg... Szóval ha nem akarod lejáratni magad, vagy nincsenek crossdresser vágyaid, inkább ne menj bele ebbe.


Azt meg kihangsúlyoznám, hogy olyan NINCS, hogy megszavazzák, hogy te hogy menj a szalagavatóra. Még ahhoz se lenne semmi közük, ha te még el se akarnál menni.

2020. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
A ruha nem minden. Cipő is kell.
2020. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

"Decemberben vagy januárban lesz a szalagavatónk"


Én teljesen mást veszek közbe. Nagyon naiv vagy (te is meg a tanáradi is meg úgy ánblokk az egész iskolád) ha azt hiszitek hogy decemberben /januárban meg tudtok rendezni egy szalagavatót ami nagyrendezvény.

Addigra rég le lesz tiltva mindennemű rendezvény iskolán belül és kívül is így ez is.


A mi sulinkban már most töröltek mindent szalagavató szüreti bál kirándulás-minden törölve.

2020. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid mit szólnak az ötlethez? Értem, hogy van olyan elfogadó család ami ezt támogatja, de nálunk tuti kiverné a biztosítékot.
2020. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Szüleim elfogadták ezt.

nálunk még nincs törölve de meglátjuk ha mégis törölve volna akkor az is jó nekem.

A párom aki táncnál lesz mellesleg egyik legjobb barátom ő jót nevetett rajta. De megmondta ha nem leszek jó el se jön.


Azóta a lányok elkezdtek nézelődni ruha iránt így nekem is kell.

Ahogy írtátok megfogadtam a tanácsot és akkor bérelve lesz.

De nem csak ruha kell akkor nekem szalagavatóra?

Azt tudom hogy a szalagavatós ruha meg majd lesz sminkes és fodrász de másra akkor nem kell költenem?

Attól nem tartok hogy gond volna a szalonból bérléssel találtam egy szalon örömmel fogadnak.elvileg már volt hasonlóban részük és garantálja hogy talál szalagavatós ruhát, vagy ha úgy van menyasszonyit.De akkor más dolgokat is kellene vennem még?

2020. szept. 29. 23:40
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mekkora lábad van, de szükség lesz egy világos magassarkú cipőre meg harisnyára is.

De továbbra is azt mondom ez egy fake kérdés.

2020. szept. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Nem lehet magassarkú nélkül? A keringő az magassarkuban szokott lenni vagy miert az kell? Nekem 39es a lábam. Harisnya is? Remelem ezek se annyira drágák bár mindegy. Akkor cipő harisnya és menyasdzonyi ruha?

Szalonba nem tudom hogy érdemes menni vagy mire készüljek.

2020. szept. 30. 08:30
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Mezítláb szándékoztál táncolni? :D


Ti tudjátok, miket beszéltetek meg. Én pl anno fekete gálacsizmában voltam.

A harisnya az nem drága.

2020. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Azt beszéltük meg hogy keringőzés. A ugyanolyan csoportos bérlés elvetettük mert nem állna jól mindenkinek. Ezért szabadon lehet intézni a ruhát. Annyi kikötéssel hogy csak tüllös lehet. Vízfodros nem.

Av ertem akkor a harisny elmegy de mekkora magassarku kell a tánchoz? Lesz 2honapunk betanulni a táncot.

Foleg nekem ha magassarku. Valaki elvileg tornacipőben fog csak mert magas lány.

3 szalonbol 2 azt mondta hogy gond nelkul mehetek szalagavatos ruhát probalni. A 3ik hely meg vmiert válszkor kikötött egy olyat hogy a menyasszonyi ruhához szánt cipőt és melltartót hozni kell. Ha nincs boltban vehető.

2020. szept. 30. 08:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!