Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavató ruha próbánál és...

Szalagavató ruha próbánál és vásárlásnál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Decemberben vagy januárban lesz a szalagavatónk és a lányok kitalálták, hogy keringőzzünk.Ez mind szép és jó de 12 fiú van velem együtt és csak 9 lány.Így felvetették hogy a lányokkal leszek. hisz így is vékony lányos alkat vagyok lapockáig érő hajjal.Sokszor vagyok fodrász és kozmetikus gyakorlaton modelljük.

Így kíváncsi vagyok hogy is mennek ezek a ruha próbák vagy ruha vásárlások.Mennyire előre kell megvenni a ruhát és mire készüljek.



2020. szept. 28. 06:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
94%

Jól van öcsém abbahagyhatod. Itt ha bemész egy szalonba körberöhögnek az ötleteddel. De mivel annyira pangás van a sok elmaradt esküvő és szalagavató biztos adnának ruhát.

Továbbra is tartom, hogy ez egy kitaláció. Én nem hiszem el, hogy ebbe komolyan bárki így belemenne csont nélkül, hogy se a másik fiút, se a szülőket, se az iskolát ne zavarná egyáltalán az ötlet. Magyarországon nagyon nehezen tudom ezt elképzelni.

2020. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez egy valós kérdés akkor elég idióta. De gratulálok az iskolának is... kisegítőbe jársz vagy mi? Ez nem vicces, hanem k*va gáz 😂
2020. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy valós. Csak unatkozik. Vagy erről álmodozik.
2020. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
100%
Meg lett tartva a tánc? Kaptál ruhát?
2021. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

A tánc nem lett megtartva. Mivel a iskola online oktatásra ált át és a városban minden iskola elhalasztotta. Még szalagavató sem volt.

Egyébkét a ruha meg lett oldva. Budapesten voltam egy esküvői ruha szalonban és elfogadták. Még izgatottak is voltak mert ritka. volt már ilyenre példa de nagyon rég. 3x voltam próbálni mire találtunk egy ruhát. 60ezer alatt.De sajna nem lett szalagavató

2021. ápr. 16. 02:25
 36/36 anonim válasza:
Értem. Sajnálom :(
2021. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!