Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van értelme befejezni az...

Van értelme befejezni az egyetemet, ha három félévem már megvan, viszont tudom, hogy ez egy büfészak amivel nem fogok tudni elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 16:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

senkit se érdekel, mit csinálsz az életeddel, hiába vergődsz így itt.

max. saját érdeked, meg a családodé.

amúgy meg szerintem troll kérdés, lehet visszatért "Balázska"

2020. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Én továbbra se értem, ha hoztál egy döntést, akkpr miért kérdezed meg tőlünk, hogy mit tegyél?
2020. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
A boldog vagy kérdést is atra értettem, hogy örülsz e, hogy azt a választ kaptad, amit akartál.
2020. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ő írta ki a pisis kérdést is, hogy a tanárok miért nem engedik pisilni a gyerekeket.
2020. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

De figyeljetek már... Nettó 140 lenne a fizetésem!! Ennyit adnak a bértábla alapján!!

Ti komolyan dolgoznátok ilyen kevés pénzért??

2020. okt. 6. 12:01
 26/38 anonim ***** válasza:
25, nem fogod fel, hogy nem ez a bajunk hanem az, hogy mi a f.sznak írsz ki olyan kérdést, amire tudod a választ? :D
2020. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

De most tényleg megérné elvégezni?

Hogyan lesz nettó 140 ezerből lakásom, családom, barátnőm, kocsim, stb.. Lakbérre sem elég!

Ennyit adnak a közigazgatásban, ennyit ad a bértábla. Mindjárt be is linkelem.

Egy tanár is ennyit keres, hiába tanult 5 évig..

2020. okt. 6. 12:37
 28/38 anonim ***** válasza:
Ne végezd el!
2020. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell így gúnyolódni. Ki lehetne ezt elemezni. Ti azt mondjátok végezzem el.

140 ezres fizetés, ami a lakbérre sem elég. Akkor elvégzem, de azt mondjátok meg, hogy fogok megélni belőle?

2020. okt. 7. 00:16
 30/38 A kérdező kommentje:

"max. saját érdeked, meg a családodé."


Akkor azt magyarázd el, miért érdekem és a családomnak miért érdeke egy abszolút semmit sem érő diploma? Hogy éljek a szüleim nyakán 50 éves koromig, mert még egy albérletet se tudjak kivenni a szar közszférás fizetésből?

2020. okt. 7. 00:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!