Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van értelme befejezni az...

Van értelme befejezni az egyetemet, ha három félévem már megvan, viszont tudom, hogy ez egy büfészak amivel nem fogok tudni elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 16:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Fogd fel, hogy olyan világot élünk, ahol a tanárok korlátozzák a diákok jogait azzal, hogy nem engedik őket enni, inni, wcre az órán.


Vannak jófej tanárok, de vannak a karót nyeltek, akikelveszik a gyerekek kedvét a tanulástól.


Persze, hogy te is motiválatlan vagy!

2020. okt. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

"Ti azt mondjátok végezzem el" (ma 00:16)


28/31 A te válaszod:

Ne végezd el!

tegnap 13:26


***


Na a fenti oélda is mutatja, hogy a karót nyelt tanárok mennyire motiválatlanná tettek.

2020. okt. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

ne dőljetek be neki, ez a troll, ő szokta idézetként kivágni a hozzászólásokat, meg válaszolni és provokálni az itt lévőket, válaszolókat.

végleg tiltani kellene.

2020. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Az mégis egy valós probléma, hogy a diakoknak telt hólyaggal, kiszáradt torokkal, éhesen kell végigülniük a ranórát a karót nyelt tanárok miatt.
2020. okt. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
jah, meg mikor a részeg igazgató az alapítványi iskolából mindig kirúgta, megalázta, meg a családtagok is ott dolgoztak és az összes diákot alázták, zaklatták, fenyegették, utána munkaügyes lett. én egy ideje nem is néztem emberek kategóriát ezek miatt a kamu és direkt hergelő kérdések - kommentek miatt. de úgy látom, még most is tart.
2020. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Csiklandós vagyok.
2020. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért tekintitek trollkérdésnek, meg hergelésnek.

Leírtam, hogy piacképtelen szak, közszférába vesznek fel vele, éhbérért. Talán nem így van?

2020. okt. 7. 17:53
 38/38 anonim ***** válasza:
És az nem így van, hogy a karót nyelt tanároktól sérülnek a gyerekek?
2020. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!