Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy egy bizonyo...

Miért van az, hogy egy bizonyos tanár még olyanra is egyest ad amiről nem tehetek?

Figyelt kérdés

Fizikából nagoyn komolyan veszi a tanár a füzeteket. MInden órán tökéletesen rendbe kell, hogy legyen szedbe, pótolva, szabványírással írva, 10mm-es piros kerettel minden lapon.

Ez természetes elvárás, csak jót akar nekünk ezzel a szigorral.


DE! Egyik nap előző szünetben a múlt órai munkát pótolta az osztálytársam az én füzetemből. okt 6.-ára készült az osztály egy része, mert miénk a műsor. Bejött az ofő, hogy elvigyee azokat a gyerekeket, mert utsó óráról el lettek kérve. (ami fizika volt)

Az a gyerek felkapta a füzetemet, elrakta és ment. Mivel ugyanaz a borítója így összekeverte. az ő füzet maradt nálam, az enyém meg nála.


Szólni már nem tudtam neki, mert későn vettem észre mivel közben én a sulibüfénél voltam. Mire visszaértem elmentek



Na szóval. jött a fizikatanár, körbement, hogy ellenőrizze mindenkiét.

Amint hozzám ért mondtam, hogy sajnos egy kis kavarodás történt, összekeverték a füzetemet amikor pótlásra odaadtam. Látja, ez nem az én füzetem, hanem a Ferié. az enyém nála van.


És ad egy egyest, mert nincs itt a füzetem. Mondom neki, hogy de tanárúr. nem tehetek arról, hogy rossz füzetet hagyott itt a padban. Látja, ez a Ferié aki elment a műsorosokkal, összekeverte az enyémmel.


De nem. Itt van a füzeted? Nincs. akkor? egyes..


Tényleg nem értem. nem tudom felfogni ezt a gondolkodásmódot!!! Segítsetek már, mit lehet tenni ilyen helyzetben? Azóta sem törölte ki az egyest, pedig utólag megmutattam, hogy létezik a füzetem, minden be van pótolva.


2020. okt. 8. 17:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Sok itt a frusztrált, szerencsétlen droid, szerencsére jól lepontozták őket. Azért a válaszaikból látszik, miért egy élhetetlen, förtelmes hely ez az ország.
2020. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!