Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire lehetett feltűnő...

Mennyire lehetett feltűnő tőlem az elmúlt hetekben ez a viselkedés az egyetem, kollégium környékén?

Figyelt kérdés
Kicsit ráakaszkodtam valakire, próbáltam vele összehaverkodni, ugyan nem koptatott le, de találkozást sose sikerült összehozni vele, és nem is köszön amikor elmegy mellettem. És mivel találkozni egy megbeszélt helyen, időpontban nem sikerült vele, ezért megpróbáltam "véletlenül" összefutni vele. Mondjuk az egyetem főépületében leültem amikor tudtam hogy kezdődik egy órája vagy vége egy órájának és ő ott lesz, vagy az egyetem és kollégium közötti úton sétáltam amikor tudtam hogy megy az első órájára, hátha összefutok vele és tudok vele pár mondatot beszélni. Próbáltam nem túl feltűnően ezeket csinálni, de szerintetek mennyire lehet feltűnő? Nektek feltűnt volna? Általában egyébként nem jött össze, csak messziről szoktam látni, ő meg vagy nem lát engem, vagy nem akar látni. Amikor elment mellettem mondjuk nem köszönt.
2020. okt. 16. 10:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Csak nem voltam benne biztos, hogy utál és azért nem akar találkozni, vagy csak tényleg nem ér rá akkor amikor nekem jó lenne
2020. okt. 16. 10:37
 12/22 A kérdező kommentje:
És őszintén meg nem mond el semmit ha írásban megkérdezem
2020. okt. 16. 10:38
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, ne csinálj ilyet. Ha ismerkedni akarna veled, azt a tudtodra adná. Velem is csináltak ehhez hasonlót és a frászt hozta rám az illető. Inkább próbálkozz valaki másnál, de normál keretek között, ne legyél creepy stalker.
2020. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#11-12

Szakadj le róla, ne zaklasd! Teljesen hülyének kell lennie valakinek, aki ezekből a reakciókból sem érti meg a dolgokat!

2020. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És a társaival kiröhöghetett emiatt a hátam mögött ha esetleg feltűnt neki?
2020. okt. 16. 10:41
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen és meg is érdemelnéd, hogy kiröhögjenek érte. Nem tudom miféle pszichopata vagy, de remélem csak trollkodsz és ilyen ember nem mászkálhat szabadon az utcán.
2020. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
15%
Azért megkövezni nem kell a kérdezőt szerintem.
2020. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Beteg az agyad, menj orvoshoz.
2020. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Velem is csináltak már hasonló dolgot, és az illető (talán akaratán kívül) folyamatos szorongást, alvászavart, étvágytalanságot okozott nekem, mert annyira féltem, hogy kinyomozza, hol vagyok és követ.

Valószínűleg azért ignorál téged, mert megijedt, és tudja, hogy a zaklató magatartásra a legjobb válasz, hogy figyelmen kívül hagy.

Ha akarna valamit, szólna. Ha már nem is köszön, az azt jelenti, hogy tovább kell lépned és békén kell hagynod. Ha nem tartod tiszteletben, hogy nem akar veled barátkozni, megjárhatod.

Ne feledd: Ha két ember közül az egyik nem akarja, hogy legyen valami köztük, akkor nem lesz, hiába küzd a másik.

2020. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem feltűnt volna, hogy valaki, aki az utóbbi időben nagyon próbál velem találkozni, hirtelen feltűnik mindig ott, ahol vagyok.
2020. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!