Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire lehetett feltűnő...

Mennyire lehetett feltűnő tőlem az elmúlt hetekben ez a viselkedés az egyetem, kollégium környékén?

Figyelt kérdés
Kicsit ráakaszkodtam valakire, próbáltam vele összehaverkodni, ugyan nem koptatott le, de találkozást sose sikerült összehozni vele, és nem is köszön amikor elmegy mellettem. És mivel találkozni egy megbeszélt helyen, időpontban nem sikerült vele, ezért megpróbáltam "véletlenül" összefutni vele. Mondjuk az egyetem főépületében leültem amikor tudtam hogy kezdődik egy órája vagy vége egy órájának és ő ott lesz, vagy az egyetem és kollégium közötti úton sétáltam amikor tudtam hogy megy az első órájára, hátha összefutok vele és tudok vele pár mondatot beszélni. Próbáltam nem túl feltűnően ezeket csinálni, de szerintetek mennyire lehet feltűnő? Nektek feltűnt volna? Általában egyébként nem jött össze, csak messziről szoktam látni, ő meg vagy nem lát engem, vagy nem akar látni. Amikor elment mellettem mondjuk nem köszönt.
2020. okt. 16. 10:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem kiröhög, hanem, ha nagyon megijeszzed, 1-2 társával megbeszéli, hogy szeretne leépíteni téged finoman és hogyan tegye. Ha most békénhagyod, semmi nem lesz, ha rászállsz, akkor rosszabb lesz.
2020. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
2020. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!