Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha a tanár nem...

Mit tegyek, ha a tanár nem hagy békén, hogy kapcsoljak kamerát? Tudja, hogy laptopról vagyok, mert beszélt anyámmal.

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 10:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
A sok lepontozónak mi a problémája? :D
2020. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
Az hogy ez egy baromság, ki az az idióta aki meztelenül járkál a kamera előtt? Ennyire nincs igénye arra, hogy ne mutogassa magát idegeneknek? Elég szégyen, ilyen kis sz@r dolog miatt így leégetni magát.
2020. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

Jót röhögtem 10-esen. Hatalmas arcok vagytok! :-)))))))

És a tanerőnek miért fontos a kamera meg a mikrofon? Szimpla "nagy testvér figyel téged" szindróma.

Online vizsgán értem, hogy látni akarják, hogy nem a könyvet nézed felelet közben, vagy nem más adja a szádba, mit kell mondanod. De egy szimpla órán???

2020. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is elvileg kötelező volt bekapcsolni, de nekem (és többeknek) nem találta meg a Teams a kamerát, így megírtam, hogy nem tudom bekapcsolni. Mit tudnak csinálni? A mikrofont nemhogy kérik, de tiltják is már, mert eleinte még akkor is alig lehetett érteni a tanárt, ha senki sem beszélt, csak zörögtek a papírral, vagy ahogy zúgott a laptop ventilátora ötven embernél. Meg aztán volt, aki ebédelt, de nem kapcsolta ki a mikrofont, így fülsiketítő kanalazást lehetett hallani, vagy azt, ahogy valaki a kisgyerekének mondja, hogy "Most iskolába' vagyok, mennyé' ki!", meg hogy türelmetlenkednek, hogy "Na, mivan már, mikor kezdünk?" Arról nem is beszélek, amikor valaki ivás után lecsapta a gép mellé az asztalra a poharat.
2020. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
De jó hogy nem most vagyok iskolás
2020. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Nemtudom miért akarnak a tanárok órán látni, de nálunk egyértelműen a matektanár pedofil hajlamú. 20 éves csajokat 60 éves pasi 10 percenként kéri hogy látni akarja őket, mert lányok és mert szépek. Anyja kínját. Meg aztán nagyon szépen nézünk ki 8:00-kor amikor 7:59-kor keltünk. Meg valaki aludna a gép előtt. Vagy simán reggelizne. Vagy 5 percenként eljáfogatni a házban a géptől. Érdekfeszítő.
2020. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem öcsém mindehova beállított egy profilképet (én fájdalmasan béna vagyok ezekhez), ami elég szr, pixeles kép, de kivehető rajta, hogy én vagyok az. szóval az az új szerepem, hogy egyenes háttal, végig a képernyőre figyelve (ugye az hogy mozoge a szemem nem látszik, mert ahhz rossz a kép) ülök az órán, mint valami kiskedvenc, közben meg vagy ott vagyok a szobában egyáltalán, vagy nem.
2020. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
26%
Nálam gyerek folyamat nyomja a műsórt. Még kérdezni is nehéz nemhogy folyamatos mikrofonnal.
2020. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!