Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi dolga lehet egy tanárnak...

Mi dolga lehet egy tanárnak és egy diáknak az őszi szünetben együtt édes kettesben egy plázában?

Figyelt kérdés

Vajon mi dolga lehet egy tanárnak és egy diáknak most az őszi szünet idején KETTESBEN egy plázában? ott paroláznak, még jó hogy egymás kezét nem fogják.

Tanár : 40es egyedülálló csóka se feleség se semmi, diák: 17 éves „nem túl bonyolult lelkületű“ lányzó. Amolyan kis egyszerűcske.


2020. okt. 25. 09:39
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

"Ha a szülöket érdekelné ilyenre pont nem kerülne sor sem."


A szülők mit tudhatnak erről az egészről? Majd gondolod beszámol a csaj kivel és hova megy? Én se mondom meg soha a szüleimnek.


Elmúltak már azok az idők amikor percre beszámoltam hova megyek. Mentem majd jövök, ennyi.

2020. okt. 25. 10:37
 12/31 A kérdező kommentje:

"Iskolán kívül vannak, a privát dolguk, hogy mit csinálnak."



Az a fickó aki 10 év fegyházat kapott az is így gondolta. Kinek mi köze hozzá gondolhatta. Hát tévedett.

2020. okt. 25. 10:38
 13/31 anonim ***** válasza:
96%
Más ha iskolaidőn vagy iskola területén belül teszi és más ha azon kívül... ilyen egyszerű. a lány elmúlt 14, tehát ha beleegyezik akár le is feküdhetnek, és senki sem veheti ezért elő.
2020. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

13#

Ugy ertettem eddig is akkor olyan szellemisegben nevelkedett volna hogy nem egy 40 es tanar tarsasàga lesz neki a nap fenypontja 17 évesen.

Ritka antiszoc viselkedest tükröz akinek beilleszkedesi stb zavarai vannak.


Ez màr el van cseszve regota szülöi reszröl különben normalis baratai lennének

2020. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Tehát akkor hova lyukadunk ki? Voltaképp a csaj a hibás. Világos.

A tanár persze makulátlan hiszen leszakít egy virágot-hát mi abban a baj? Azért van a virág hogy leszakítsák nemde?

Jól lefordítottam?

2020. okt. 25. 10:47
 16/31 anonim ***** válasza:
97%
De miért zavar ez téged? Két önálló ember, és most csak az számít, hogy tanár?
2020. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%
Ez van, ilyenek mennek abban a fránya alapítványi iskolában. Meg a hangyák a fal mellett. Hiába szólnál ász iskolaigazgatónak, az egy részeges disznó, nem érdekli ez, csak a pia, meg különben is a portás meg pedofil.
2020. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
16%

18 nincs a tanar mentve.

Csak valaki nem kerül pedofilik köze van akiket meg vonz...

Van aki nem keveresik rossz tarsasagba van aki meg de.


Az egyén az, aki vagy el van cseszve es az élet fekete oldalàn végzi vagy nem

2020. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
97%
17 éves egy pedofilnak már öregasszony.
2020. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

Csak az erzekeltetes miatt irtam pedofilnak.. azert egy 40 es es 14 közt hatal as a különbseg.

A 17 elött ott az egèsz élet a 40 es meg màr csaladot se akar a nyugdijra gyur leáldozoban van.


Ezt ugy egy szoval megis mi fejezné ki..?

2020. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!