Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi dolga lehet egy tanárnak...

Mi dolga lehet egy tanárnak és egy diáknak az őszi szünetben együtt édes kettesben egy plázában?

Figyelt kérdés

Vajon mi dolga lehet egy tanárnak és egy diáknak most az őszi szünet idején KETTESBEN egy plázában? ott paroláznak, még jó hogy egymás kezét nem fogják.

Tanár : 40es egyedülálló csóka se feleség se semmi, diák: 17 éves „nem túl bonyolult lelkületű“ lányzó. Amolyan kis egyszerűcske.


2020. okt. 25. 09:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
25%
Mit akar egy "haldoklo" egy "születövel" es forditva?
2020. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Beteges.
2020. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
92%

Miből gondolod, hogy több van közöttük? Elképzelhető, hogy találkoztak és semmi több. Szerinted ha lenne köztük valami akkor a plázában randiznának ahelyett, hogy szobára mennének?


Ha te véletlenül összefutsz valakivel es beszélsz vele 3 percet, akkor egy sz.rkavaró mit gondolhat.


A régi sulimban egy fiatal tanárt (aki bennünket nem tanított) többször láttuk együtt az egyik lány osztálytársammal a Margit-szigeten. A suliban persze ment a pletyka, végül az igazgató elé ment a dolog. Ott kiderült, hogy a lány anyja és a tanár testvérek. Magyarán a nagybácsija volt.


Ha a szeretteid életére megesküszöl, hogy együtt vannak akkor a lelked rajta.

2020. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
16%
Senki nem mondta hogy ne lenne 2 esélyes a dolog..
2020. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%

Én is voltam kettesben tanárral iskola időn kívül az alábbi okok miatt:

- véletlenül összefutottunk (egy plázában ez nem elképzelhetetlen) és akkor leálltak beszélgetni. Nekem is voltak/vannak tanáraim, akikkel nagyon jól tudtam beszélgetni.

- segítség kellett egy projekthez, és mivel amúgy is jóban voltam az adott tanárral, szívesen segített benne, hiszen 20 év tanítás után azért ért hozzá.


Nálunk több tanár is volt, akik szerveztek különböző programokat az osztálynak vagy csak egy kisebb csoportnak, az se elképzelhetetlen, hogy ők is egy ilyenen voltak, csak nem láttad a többi tagot vagy ők már elmentek.


Pár baráttal volt, hogy közösen mentünk szórakozni egy tanárral, miután az már nem tanított minket (jobb helyet talált), és itt is felmerülhet az előző szituáció.


Aztán ami még eszembe jutott, hogy nem egy diáknak van problémája, és ilyenkor az osztályfőnök felajánlja, hogy kettesben beszéljék meg (mint egy pszichológussal tenné), és amennyire én tudom, a legtöbb ember könnyebben oldódik fel, ha semleges helyen van.


De tegyük fel, hogy valóban van köztük valami, ez is megtörténhet. Ebben az esetben viszont mi közöd van hozzá? Rendben, felemlegettél egy esetet, ahol börtön lett belőle, na és? Kétlem, hogy az a célod, hogy a tanár véletlenül se sérüljön, mert mindkettőjükről kifejezetten lenézően írsz.

22/L

2020. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam a tanárommal, nem kaptam jobb jegyet és nem szeretkeztünk, sőt, egyneműek vagyunk, összefutottunk, mert megbeszéltük, mert jóban voltunk.
2020. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
97%
Tőlük miért nem merted megkérdezni?
2020. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
64%
#27: mert a kérdés fikció, csak a troll napi provokációja. Gondolom odaszóltak neki a modok, hogy most már unják ők is a napi "mikor lesz már online oktatást", meg a "bezzeg X és Y országban már zárnak mindent" kérdésekből, úgyhogy most más területen próbálkozik.
2020. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Rajzkészletet våsárolnak?
2020. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod.
2020. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!