Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy kérjek bocsánatot?

Frxgyy kérdése:

Hogy kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Ma az egyik órán a telefonomon játsszottam le hangokat. A tanár megkérdezte hogy ki volt de én nem mertem válaszolni. Azt mondta hogy az egész osztálynak be fog írni egy intőt. Ez volt kb. 2 órája de még nem írta be. Azt már tudom hogy holnap el fogom mondani a tanárnak és bocsánatot kérni, de azt hogy az osztályomtól hogy kérjek bocsánatot azt még nem tudom. Hatalmas bűntudatom van és tanácstalan vagyok.

2020. nov. 17. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor be akarná valoban irni akkor szolnék csak
2020. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Holnapra elfelejti. Csak tehetetlenségében mondta, hogy úgy nézzen ki, mintha ura lenne a helyzetnek. Ártatlan embereknek nem írhat be intőt. Mégis mit írna be, Pistike vagy valamelyik osztálytársa zenélt az órán? De neked se legyen bűntudatod, mert ez nem bűn, csak játszottál egyet az órán, és nem volt kedved a büntetést felvállalni, ha egyszer el lehet kerülni. Senkinek nem ártottál, csak egy kicsit megzavartad az órát. Ettől még nem vagy tömeggyilkos. Az egésznek semmi jelentősége.
2020. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Ez jó dolog, hogy rájöttél, hogy hibáztál. Szerintem menj majd oda a tanárhoz szünetben, óra előtt, és mond el neki, hogy érzed magad, és miért. Ha mond rá valamit, akkor hallgass rá. Szerintem nem lesz gond ezzel.
2020. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!