Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha a tanár mindenk...

Mit tegyek, ha a tanár mindenképpen azt akarja, hogy be legyen kapcsolva a kameránk dolgozat közben?

Figyelt kérdés

Az osztályomban én vagyok kiközösítve, folyton engem bántanak meg ilyenek, alapból emiatt már utálom az embereket is, szociális fóbiám is van, meg semmi kedvem már az osztályomhoz. Ha én ott lennék bekapcsolt kamerával, szerintem egyből egy csomó osztálytársam a fejemet screenshotolgatná, és küldözgetnék el másoknak. (valóságban is folyamatosan levideóznak meg ilyenek) Már úgy vagyok vele, hogy inkább meg se írom a dolgozatot, csak ne kelljen kamerát kapcsolnom..

Szerintetek mit tegyek?


2020. nov. 23. 00:54
 1/9 anonim válasza:
24%

Eléggé parázol ezen pedig semmi értelme...

Amúgy te is megteheted ugyanezt velük így ő nekik se lenne értelme. AMúgy ne foglalkozz velük, ilyenkor nem ezzel lesznek elfoglalva. Tanárt meg meglehet kérni talán hogy vagy bekamuzod neki hogy tönrkement a kamerád vagy ilyesmi at máris jobb..nem kell ebből ekkora ugyet csiánlni. Amúgy élőben ugyaníígy viselkednél inkább meg se jelennél az órán ahogy kamerán sem? Érdekes vagy. meg amit most elképzelsz az tuti nem az lesz, ne képzelj semmit csak csináld ammit kell. de ha tényleg ennyire stresszes akkor tanárnak írj hogy a kamerád vacakol vagy tönkrement és ennyi...

2020. nov. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

1-es, csak nem képzeled, hogy engedi a tanár kamera nélkül dolgozatot írni?!

Ha kiközösítenek az osztályodból, már rég másik iskolába kellett volna menned! Ha illegálisan képen töltenek fel rólad, és kiderül, gond nélkül a rendőrségre kell menni feljelenteni. De mellesleg (ha most a jogszerűségtől eltekintünk) mi a bajod azzal, ha levideóznak? Van valami titkos a képeden?

2020. nov. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát szerintem dolgozatírás közben a többiek nem a te fejeddel fognak foglalkozni...ha mégis az elég gáz...


Amúgy meg tényleg miért foglalkozol velük?

2020. nov. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Nemtudom középsikolában hogy működik, de egyetemen egy dolgozathoz sem kellett kamera vagy mikrofon. Sőt órán se kellett bent lenni, csak legyen fent időben a dolgozat. Nálunk engedélyezett a szétcsalás. Mond azt, hogy egyetemeken se kell, akkor ott miért xd
2020. nov. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
87%
2.bocsánat, csak én most belegondolva nem tudnám elképzelni hogy onlineoktatás keeretén belül akar a tanár dolgozatot irtani mikor simán tudnak puskázni a diákok még kamerán keresztül is...vagy hogy zajlana ez a dolgozat? AMúgy jasimán feljelentheted ha visszaélnek a képeddel de mi lesz abből ha screenshotolnak semmi? Szerintem nem lehetsznekik olyan érdekes hogy lefotózzanak mert azt eddig is megtehették volna nem:?
2020. nov. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
4-es vagyok, amúgy meg de. A diákok, még egyetemen is megragadnak mindent, hogy bullyzzanak, szekáljanak, vagy bántsák a leggyengábbeket. Fhu, ha tudnád milyenek a középsulisok. Ha nálunk egyetem a tanár hülye pofájáról screenshotolgatunk, meg aki van olyan balek, hogy bekapcsolja a kamerát arról is készülnek a mémek egymás között, vagy a mikrofonba való vicces dolgokra is ott a shadoplay, hogy visszafele rögzíteni tudjuk a vicces dolgokat xd Középsuliban ennél 3000-szer rosszabb a helyzet.
2020. nov. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Bocs, ezt nem értem. Nem csak a tanár lát? Hogy van ez? Nem tudok erről semmit.
2020. nov. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld ezt meg a tanároddal. Kérdezd meg, hogy nem lehetne-e, hogy te egy másik időpontban írod meg a dolgozatot, amikor csak ő lát. Esetleg egy másik órájára becsatlakoznál, így neki nem lenne plusz órája veled és téged sem az osztálytársaid látnak.
2020. nov. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elsunyultam kamera nélkül
2020. nov. 23. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!